Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerinted ha elveszítem a...

Szerinted ha elveszítem a szeretteimet mihez kezdjek majd?

Figyelt kérdés

A kérdés morbid de olyan ember vagyok aki szeret felkészülni a legrosszabbra. Nekem már nagyon kevés ember maradt aki még él és már ők sem sokáig.


Sajnos ha elveszítem ezeket az embereket akik a családom teljesen magamra maradok. Nincsenek barátok/ismerősök akiknél meghúzhatnám magam pár évig,testvérem nincs, egy-két rokonhoz aki még él szégyelnék foedulni mert nem tartom velük a kapcsolatot, pofátlannak érezném hogy "meghalt a családom nem maradhatnék nálad egy darabig?" beteg vagyok, nem tudok fizikai munkát végezni még talán internetes munkát tudnék végezni, csak 1 hol? 2 kevésbé jövedelmező.


Papíron már felnőttnek számítok de nem érzem magam annak.


Neked van ötleted mit csináljak ha magamra maradok? Kihez fordulhatnék majd ha nem számíthatok senkire?


Tapasztalatokat is szívesen olvasok.


19/l


2016. nov. 3. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt meg kellene kérdezned a családodtól első körben, hisz' jelenleg ők a felelősök érted, ha nem tudsz magadról gondoskodni.
2016. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz igazi barátokat minél hamarabb akik melletted állnak majd. Van barátod (fiúd)?
2016. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szüleim nem szeretnek a halálról beszélgetni velem de teszek egy próbát. Jó lenne ha ez ilyen könnyen menne Chaosix. Volt fiúm nem is olyan régen de nem illettünk egymáshoz így szakítás lett a vége.
2016. nov. 3. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:
19 éves vagy, 25 éves korodig tanulhatsz nappali-tagozaton. Ha esetleg nem lenne a tető a fejed felett, és nem találnál semmi munkát, akkor én a helyedben elmennék tanulni, és koleszba mennék. Pl. Pesten rengeteg olyan kolesz van, ahol hétvégén is bent lehet maradni. Mellette meg, keresnék valami megfelelő diákmunkát. Van rengeteg, ami nem fizikai munka. :)
2016. nov. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a szüleid egyébként? Nem tünsz pedig egy buta csajnak, szóval tessék vagy tovább tanulni vagy dolgozni. Én 19 évesen már melóztam és közben főiskolára jártam, majd 20 évesen el is költöztem otthonról. Milyen betegség az, ami miatt úgy gondolod, hogy csak otthoni munkát tudnál vállalni? Egyébként a programozói munka otthon is végezhető és hát simán lehet félmillánál többet is keresni vele. Elmehetnél akár egy programozói tanfolyamra.
2016. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!