Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek miért történt ez...

Szerintetek miért történt ez velem, miért lettem ilyen? Más is van esetleg ilyen helyzetben? :' (

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, középiskolás. Régen általános iskolás koromban sok barátom volt, be nem állt a szám, mindig sztorizgattam, viccelődtem. De egy-két éve egyszerűen a szöges ellentéte vagyok. A suliban meg se mukkanok, van, hogy úgy telik el nap, hogy bemegyek, köszönök, aztán nap végén meg úgy jövök el, hogy senkivel se beszéltem egy szót se. Egyszerűen nem merek odamenni, mert egy összeszokott társaságba kerültem (tavaly jöttem ebbe a suliba át), azóta már el lettem könyvelve egy depis, csendes, antiszoc valakinek. Ha esetleg beszélgetésre kerül a sor valakivel, akkor se tudok mit mondani, egyszerűen nem jut eszembe semmi, és azon stresszelek, hogy biztos az az illető mennyire un engem és csak udvariasságból nem hagy ott. Nem merek poénkodni, mert mi van ha nem nevetnek és az mennyire ciki... egyszerűen nem tudom mi van velem, én régen nem ilyen voltam :( Kérlek segítsetek!
2017. febr. 15. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Valószínűleg nem neked való az a társaság.
2017. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!Én világ életemben ilyen voltam. Csináld úgy ahogyan általánosban, menj oda lazán ne görcsölj azon, hogy más mit gondol csak érezd jól magad!
2017. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát próbálom... de a görcsölésen nem tudom, hogyan juthatnék túl, de tényleg ez a fő probléma, hogy túlgörcsölöm, túlkomplikálom a dolgokat.

Köszi a válaszokat!

2017. febr. 15. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen, mintha magamról olvasnék, ugyanez a helyzet velem is, idén kerültem új suliba, és engem is ugyanúgy elkönyveltek a félénk, csendes, depis antiszocnak. Minden szavad annyira ismerős az életemből :D bár mostanában kicsit jobban érzem magam, nem mintha nem hagynának egyedül, de én sokkal boldogabb lettem. Ha gondolod, írj nyugodtan :)

16/L

2017. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd én haverkodok veled, pörkölj rám egy ptivátot.

29F

2017. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!