Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék ha úgy érzem...

Mit tehetnék ha úgy érzem nincs kiút?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok, még soha nem volt barátnőm, mert semmi önbizalmam,és nem is tudom mit kell mondani egy nőnek, nem tudom hogy kell csajozni illetve nagydarab vagyok... Elviselhetetlen a magány, Egy jóideje azt érzem, hogy mostmár muszaly tennem valamit ez ellen,de fogalmam sincs hogyan változzak meg. Hogy kuzdjem le a félénksegem? Sokszor eszembe jut,hogy telik az idő, és ha továbbra is ezt folytatom, egyedül elem le az életem. Segítsetek,mit tegyek?/hogy közeledjek a nőkhöz?
2017. febr. 15. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Elmesz parszor prostizni, edzel, utana megnezel par bizalomgerjeszto filmet. Es utana belelendulsz. Eloszor kepre fogsz esni vagy 600 szor de nem szamit mert a vegen ugy is jo lesz. Hidd el mindenkinek van parja a Foldon csak meg kell talalni. Sok sikert.
2017. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sportolj az erõsiti a testet és a lelket is.
2017. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A testépítés több mint holmi súlyemelgetés.Dominánsabbá,magabiztosabbá,erősebbé válsz tőle!!!!!!!!!!!!...és még a külsőd is szebb lesz :)

Olvass utánna a neten és rendszeresítsd az életedben.

2017. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Add lejjebb az igényeid.
2017. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24 éves srác vagyok. UGYANEZ van nekem is, én is nagydarab vagyok.Félénk is vagyok szorongó. Én sztem. haverkodjunk, ha gondolod, mert nekem haverom sincsen, és talán ha ösztönözzük egmást bátoritjuk jobban fog menni talán, mert én is attól félek hogy lassan 30 leszek és így fog eltelni az életem.
2017. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!