Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom elfogadni hogy a...

Nem tudom elfogadni hogy a nagymamám nincs köztünk?

Figyelt kérdés

Pár hónapja hunyt el,azóta napi szinten gondolok rá és a napjaim is borúsabbak.Minden héten megtörténik hogy sírok miatta.Sokszor jár a fejemben a halál,félek is.

Szeretnék megint úgy tekinteni az életre hogy szórakozás és vidámság.Sok idő mire megemésztem?Tehetetlen vagyok,ezt nem bírom.Köszönöm


2017. febr. 18. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Hasonló érzésem van nekem is, nekem 2 hete halt meg 56 évesen anyukám. 12 évig küzdött a daganattal.


Bár egy nagymama elvesztése közel se olyan, mint elveszíteni egy anyát. Egy anya elvesztése ezerszerte rosszabb!!!!


Kitartást, magunkban kell feldolgozni ezt. A sírás nagyon jó dolog.


Viszont te élsz, és erre kell gondolnod.

Amikor sírunk, önmagunkat siratjuk, és nem azt, aki meghalt. Ezt hívják önsajnálatnak. Minél tovább emészted magad, annál közelebb kerülsz ahhoz, hogy egészségügyi károsodást okozz magadnak!

2017. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ez borzasztó lehet!!Őszinte Részvétem!Tarts ki!

Igazad van de nagyon nehéz,gondolom mivel fiatal is vagyok máshogy gondolkodok

2017. febr. 18. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 éves vagyok, tehát én is nagyon fiatal, lehet, hogy hozzád képest már idősebb.


Egy gyereknek mindig nehezebb feldolgozni egy ilyen esetet.


Neked is részvétem.

2017. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 leszek :/
2017. febr. 18. 15:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2017. febr. 18. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémád van, pszichológust kell felkeresni, de legalábbis szakembert aki mesél erről. Az élet egyszer védet ér, az élet mindenkinek véget ér. Bele kell törődni és elfogadni mert nincs más választás! Biztos nem szeretné nagymamád ha sírnál miatta! Akármit teszel ez már nem változik, az élet megy tovább.
2017. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!