Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elvesztettem a nagymamám,...

Elvesztettem a nagymamám, hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Majd egy hete hogy elment, ma volt a temetés de még mindig nem tudtam felfogni ami történt, nagyon fáj, nagyon közel állt hozzám, annyi mindent szerettem volna még tőle kérdezni és hosszú évekig szerettem volna hallgatni a meséit, történeteit. Nem tudom mit csináljak, teljesen magam alá kerültem.
2017. jan. 13. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd együttérzésemet! Semmi nem segít, csak az idő. Gondolj rá szeretettel, mosollyal és vidd tovább, amit tanultál tőle!
2017. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem

Nekem is át kellett élnem sajnos, 4 éve már hogy itt hagyott minket, az idő elteltével enyhült az elkeseredettségem, azonban ha felelevenedik a sok szép emlékem, mindig el kap a sírás. Ha eszembe kerül ez, mint ahogy most is, nem bírom megállni hogy ne törjön el a mécses....

Mindig úgy állok a dolgokhoz hogy bár én nem látom Őt, de engem figyelemmel követ.

24F

2017. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Idén lesz 5. éve, hogy elment a nagyapám (mivel apámat nem ismerem, szóval nem él velünk hálistennek, ezért őt tekintettem apámnak), 11 éves voltam, nagyon nehéz volt feldolgozni, és még a mai napig is akárhányszor eszembe jut, hogy hogy mondták el nekem, vagy akármi vele kapcsolatban, elsírom magam, bárhol vagyok. Erre tényleg nincs "módszer", csak az idő tud segíteni, és mivel nagyon közel állt hozzád, ezért valószínűleg az az idő sok lesz.

Részvétem! :(

2017. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülj eddigi tapadztalatoknak, és mindennek, amit tanult.

Ha rosszul vagy, nem kapsz lehetőséget beszélni vele.

2017. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Részvétem! Az én nagymamàm nyàron halt meg... a keletiek felfogàsa szerint annak kell örülni, hogy egyàltalàn élt, és a szép, közös emlékekre. Nekem ez segìtett.
2017. jan. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!