Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnám elfogadni, hogy...

Hogy tudnám elfogadni, hogy nincsenek barátaim és soha nem is lesznek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy soha nem lesznek barátaid?
2016. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
valszeg nem akar tenni érte..
2016. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én sem tudom felfogni nyugi, ennyi év után is még mindig felkavar.
2016. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha el kell fogadnod, akkor valamilyen szinten zavar, nem? Akkor változtass! MOST nincsenek barátaid, de tegyél azért, hogy a jövőben legyenek. És akkor már meg is szűnt a problémád, ami miatt kiírtad a kérdést.
2016. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem "most" nincsenek, hanem egész életemben egyedül voltam. Rengeteget próbálkoztam és küzdöttem, de csak roh@dt sok csalódás lett belőle, semmi más. Elegem van, nem bírom ezt így :/
2016. máj. 15. 21:57
 6/22 anonim ***** válasza:

Próbáld földeríteni, mi az oka ennek.

Lehet az oka a viselkedésedben, de az is lehet, hogy olyan körökben mozogsz, ahol nem hozzád hasonló emberek vannak.

Ha dolgozol és meg tudsz fizetni egy maszek pszichológust, vagy valami önismereti tréninget, akkor lehet, hogy érdemes lenne áldoznod rá. Ha ez nem elérhető számodra, akkor próbálj önismereti könyveket keresni és olvasni, akár könyvtárból.

2016. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
lehetseges, hogy rossz ajton kopogtatsz. mi volt a bukta a baratsagokban amugy?
2016. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Korod nemed?
2016. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nos, azt hiszem, rengeteg ember küzd kisebb-nagyobb szinten a magány érzetével. A barátokban és szeretteinkben az a jó, hogy megoszthatjuk velük örömünket, bánatunkat, hogy meg merjük velük osztani...tudjuk, hogy úgy szeretnek minket, és mi őket úgy, ahogy vannak.
2016. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Gondolom még fiatal vagy. Hamar hozzá fogsz szokni, csak kell valami hobbi, ami leköt.


28 évesen alig találkozom a szüleimen és munkatársaimon kívül másokkal (havi szinten talán egyszer), mégis élek még, bár nyilván korán fogok halni.

2016. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!