Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy találjak meg egy személyt...

Pszicho88 kérdése:

Hogy találjak meg egy személyt, ha csak a nevét tudom és a falut ahol él?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keresek valakit, aki sajnos nincs fönn a facebook oldalon és a régi telefonszámai sem élnek már.

A nevét tudom és azt, hogy hol lakik meg az utcanevet. Hogy találhatnék rá, vagy hogy tudnám megszerezni a telefonszámát?



2017. febr. 24. 16:32
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Azért nagyon erőszakosnak sem szabad lenni, elmondod mit szeretnél, bocsánatot kérsz, de ijesztő is lehet a lány számára, ha aztán nem hagyod békén.Ha tegyük fel te még 10x utána megkeresed annak ellenére, hogy jelezte nem.
2017. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

A nem sosem jelent egyértelmű nemet, csak pillanatnyi véleményt.

Ha 10 szer nemet mond, 20 szor is megkeresem, nem erőszakosan, hanem érdeklődésből.

2017. febr. 25. 10:40
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Ja, hát max feljelent..igazad van. Hagyd békén ha ezt kérte.
2017. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Menny el a faulba, kérdezz rá az illetőre a falu lakóitól :)
2017. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem jelenthet fel, hisz nem zaklatás.

Ennyi erővel a suliban is zaklatják a diákokat.

Amúgy az okoskodásodért ment a lefelé mutató jel. :)

2017. márc. 5. 22:58
 16/23 A kérdező kommentje:
Márpedig én zaklatni fogom. Kössz a tippet.
2017. márc. 5. 22:59
 17/23 anonim ***** válasza:
51%

Szánalmas hülyegyerek.

Btk. Zaklatás. Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Szarok a pontozásodra egyébként.

2017. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

És akkor miért nem jelentesz fel?

Köze sincs a zaklatáshoz te szán.almas hül.yegyerek. :)

A te és a hozzád hasonló hülyéket teszem ezzel nevetségessé, csak nem veszitek észre magatokat. :)

De hát azt mondtam, hogy,

Persze, hogy zaklatni fogom 100 fogom megkeresni..anyád.

Téged meg 500 szor.

Ment a negatív kacsó megint.

Remélem mástól is kapsz, te idióta.

Bírom az ilyen kis senkiket, akik bejönnek más topikjába és fikázzák, meg próbálnak bomlasztani.

Most jön az a rész, hogy nem az én topikom. Nem, hanem az oldalé.

Erre mit lépsz te moslék?

Hord a beled nagyon gyorsan!

Van aki segíteni próbált és tudott értelmes választ adni, de nyilván nem okoskodás és nem is kioktatás érdekelt.

Kezeltesd magad, ha beteg vagy.

2017. márc. 8. 00:43
 19/23 anonim ***** válasza:
Én egyike vagyok azoknak, akik normális választ adtak az elején. Most, hogy leírtad, mit akarsz, szívesen visszaszívnám. Ugyanis akárminek lehordod szerencsétlent, igaza van, ez zaklatás.
2017. márc. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem óhajtottam zaklatni.

Azt próbáltam szemléltetni, hogy azzal, hogy zaklattok engem a zavaró és idegesítő, negatív dolgot másokba belebeszélő válaszaitokkal, attól még valaki nem válik zaklatóvá.

Nyilván addig oké, hogy segítesz és megköszönöm és pont.

Hálás vagyok addig a pontig.

A kioktatás miért kell?

Ha valami zaklatás, akkor az az, amit a segítséged után írtál. Minden csak értelmezés kérdése persze.

Ha valaki feltesz egy ilyen kérdést, vagy filózik ilyen dolgokon nem zaklatni akar valakit, de ez logikus szerintem. Egyébként mindenki azt feltételezi a másikról, amit saját magára leginkább jellemző.

2017. márc. 8. 01:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!