Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy találjak meg egy személyt...

Pszicho88 kérdése:

Hogy találjak meg egy személyt, ha csak a nevét tudom és a falut ahol él?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keresek valakit, aki sajnos nincs fönn a facebook oldalon és a régi telefonszámai sem élnek már.

A nevét tudom és azt, hogy hol lakik meg az utcanevet. Hogy találhatnék rá, vagy hogy tudnám megszerezni a telefonszámát?



2017. febr. 24. 16:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Felőlem belemehetünk a zaklatások fajtáiba is, ami egyébként nem fogad el a közfelfogás zaklatásként, hanem beilleszkedtek a társadalomba. Ilyen a nevelés, a nevelés is egyfajta zaklatás és az oktatási rendszer is ez alapján működik. Az embereket rákényszerítik egyfajta viselkedésre, gondolkodásmódra, ami nyilván egy burkolt kényszerítés. Beszélhetünk zaklatásról, de nem az én esetemben, amikor is többször megkeresek valakit, aki játssza a sértett hercegnőt. Az esélyt minden ember megérdemli, hogy segítsünk rajta. Vannak kishitű emberek, akik szerint ez bűn és ők túl gyávák, hogy küzdjenek ilyen dolgokért szerintük ez zaklatás és vannak, akik meg merik tenni. A zaklatás egyébként a másik féltől függ, hogy számára ez jó, vagy nyíltan megmondja, hogy ne keressem többet. Ha durván közli, akkor már csak azért is keresni fogom, mert durva volt, azaz bizonytalan és nem volt tisztában a döntésével. Ha korrektül, ember módjára közli, akkor az úgy jó és hagyom is, hiszen magabiztosan, higgadtan ő már ezt eldöntötte magában és lehet talán élete legszarabb döntését hozta, mégis hagyom, hisz ha nem elég érett hozzá, hogy megbocsásson, talán nem is sorolható a gerincesek közé.


Ennyi lett volna a kis monológom.

2017. márc. 8. 01:16
 22/23 anonim ***** válasza:
51%

És akkor miért nem jelentesz fel?

Köze sincs a zaklatáshoz te szánalmas hülyegyerek. :)

A te és a hozzád hasonló hülyéket teszem ezzel nevetségessé, csak nem veszitek észre magatokat. :)

De hát azt mondtam, hogy,

Persze, hogy zaklatni fogom 100 fogom megkeresni ba zd meg anyád. :D

Téged meg 500 szor.

Ment a negatív kacsó megint.

Remélem mástól is kapsz, te idióta.

Bírom az ilyen kis senkiket, akik bejönnek más topikjába és fikázzák, meg próbálnak bomlasztani.

Most jön az a rész, hogy nem az én topikom. Nem, hanem az oldalé.

Erre mit lépsz te moslék?



Szerintem ezzel a priváttal magadat minősíted...

2017. márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ezzel téged minősítelek és a sok hülyét figurázom ki.

Már régóta nincs értelme a mondandódnak.

Az emberek egy része gerinctelen, hátulról jövő, sunyi ember, aki nem beszél a valódi érzéseiről és megjátssza magát. Te is pont ez a fajta hátulról jövő vagy.

Semmi baj egyébként ezzel, ilyen az emberi természet.

2017. márc. 9. 01:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!