Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is éreztétek úgy magatok,...

Ti is éreztétek úgy magatok, hogy semmibe vagytok véve az élet minden területén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen így érzem magam...akár a családomról, barátokról, munkahelyről van szó...mintha nem vennének komolyan. Nem tudom,hogy fogalmazzak. Pl tanácsolok valamit,akkor az illető egyik fülén be a másikon ki, aztán ugyan ezt tanácsolja neki valaki,akkor jön vissza hozzám nagy örömmel,hogy milyen jó tanácsot kapott..holott ugyan ezt kapta már előzőleg jóval tőlem is. Állandóan ezt kapom :( Már nagyon elkeserít. A saját családomtól, a barátaimtól ez a hozzá állás.

Akkor most kitaláltam egy megoldást egy itthoni gondra a nagyszülőknek,ami megoldaná a gondjaikat. Örültek is neki. Erre jön unokatesóm ugyan ezzel ma és sírva jönnek át a nagyszüleim,hogy milyen boldogok,mert jó megoldást találtak ki az unokatesómék. Ami persze az,amit én is mondtam.

A barátaimmal meg az a helyzet...nem tudom,hogy rosszul választok barátokat vagy egyszerűen csak a fejemben van a gond... Szóval egy egyszerű csaj vagyok..amint jön egy nagyon szép lány, akkor le vagyok cserélve,mert milyen menő a másik. Szóval áradoznak nekem állandóan a másik lányokról,hogy mennyire lennének a barátnői,mert ilyen-olyan a körme, szempillája vagy stb.


20/L


2017. febr. 26. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
velem úgy csinálnak mintha nem is léteznék... El vannak nélkülem... 25/F
2017. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Velem is ezt csinálják a legtöbben. Ha barátokról van szó, akkor őket a sokadik ilyen után már én sem veszem komolyan, és nem is érdekelnek. Utána nem is keresnek, de jobb is, ha mennek.

Lehet azért ilyenek, mert folyton segíteni akarsz nekik. Ezt valaki értékeli, valaki nem. Végülis egy fokkal jobb csak annál, mintha kihasználnának.

De meg fogod találni a megfelelő embereket te is :)


22/F

2017. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

" Pl tanácsolok valamit,akkor az illető egyik fülén be a másikon ki, aztán ugyan ezt tanácsolja neki valaki,akkor jön vissza hozzám nagy örömmel,hogy milyen jó tanácsot kapott" De ismerős, te jó ég. Én már ott tartok - és szerintem te is el fogsz jutni ide, hogy csak bólogatok, meghallgatom, mondok valami általánosságot, ne fektess bele energiát mások gondjaiba, és kész. Sajnos ez van.

Gondolom Téged is előszeretettel használnak lelki szemetesládának.


Nekem is volt olyan barátnőm, aki állandóan ezt tolta, hogy jaj de szép ez meg ez a lány, meg menő, velem miért nem barátkoznak ilyen lányok...

Én nem akarok felkapaszkodni a "menők" kasztjába.

És ahogy látom te is értelmesebb vagy, mint hogy ilyenekre vágyj. Szerintem építsd le az ilyen embereket, és foglalkozz magaddal, hobbiddal, stb.


A magányos farkas lét sem olyan szörnyű ám.

2017. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Előző vagyok, én elvágólagosan szüntettem meg ezeket a kapcsolatokat, egyszerre dobtam mindet, facebook profilt is érdemes remete üzemmódba tenni, és nagyon szűrni, vagy törölni végleg. Hidd el, ha nem látod a sok jópofizós cuccot, nem fáj és nem agyalsz rajta.
2017. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Szerintem az ember társas lény. Az mondjuk rossz, ha ilyen emberekkel hoz össze az élet, de ettől függetlenül igény az van a társaságra. Csak nem az ilyenre. Bolondnak is érezném magam, ha full egyedül 24/7 jó kedvem lenne.

Ettől függetlenül én is egyetértek azzal, hogy az ilyen kapcsolatokba energiát fektetni teljesen fölösleges. A kérdezővel pedig teljes mértékben tudok azonosulni, és a stílusa alapján szimpatikus is.

2017. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos az önbizalmam se magas, így csak rosszabbul érzem magam, hogy mindenhol ezt kapom.

Igen sokan használnak,használtak lelki szemetes ládának..valamint segítőkész is vagyok nagyon,de ezentúl megfogadom a tanácsotokat. Nem fektetek ebbe energiát,mert teljesen felesleges így

2017. febr. 26. 17:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól csinálod. De ha szeretnéd, szívesen beszélgetek veled privátban, hogy neked is legyen kinek beszélni róla :)
2017. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Második: igazad van. Ez elég radikálisan hangzott, huszonévesen még ne remetüljön be senki.
2017. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ezt csak a családomtól (szüleimtől) kapom.

Akik valószínűleg irigyek hogy én már most többre vittem mint ők egész életükben ezért mindig próbálnak rám rosszat mondani vagy bármi áron rossz színben feltüntetni. (főként többi rokon előtt)

Gondolkodom hogy be kéne fejezni velük egy életre mert patkányság amit művelnek. Már annyi szemétséget tettek ellenem amit biztos nem fogok soha megbocsátani. Na nem mintha esély lenne rá hogy valaha is bocsánatot kérnek érte.

Egyéb ismerőseim, barátaim tisztelnek és adnak a véleményemre.

2017. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy könyv Kerner Tibor: Sziklaszilárd Önbecsülés.

Olvasd el, segíteni fog!

2017. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!