Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek hogy szerethetem...

Szerintetek hogy szerethetem meg a rizst? Viszont a tejberizst szeretem és a töltött káposztában meg szeretem.

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 16:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
15%
Hú bakker ez nehéz kérdés 😄😄😅😅😄😄😄😅😄😄😄😅😅😄😄egyél egy tál rizst minden nap és megszokodd és máris szereted de ha akarod egyél vagy rakj rá fagyit vagy tejbegrizst 😄😄😄😅😅😄😄
2016. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Próbálkozhatsz különféle ételekkel, de miért akarod megszeretni? Nekem a fordítottja lenne előnyös, bár nagy gondot azért nem okoz, van ekkora önfegyelmem (1 deka amúgyis befér, ha nagyon akarom).


Nekem zöldséges rizs és tojásos rizs formában különösen vonzó, persze a tejberizs is jó. De ez utóbbiként te is eszed. Úgyhogy megint felmerül a kérdés, mi a gond? S miért ne ehetnél pl. kölest, aminek más, szerintem sokkal intenzívebb és jobb íze van s árban sem vészes?

2016. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Első, ha valaki mindennap eszik egy tál rizst, miközben nem szereti, az lehet, hogy egy életre megutálja...
2016. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért mert sokszor adnak a suliban és sokszor nincs más
2016. nov. 18. 16:08
 5/13 anonim válasza:
23%
Ja én már csak tom hiszen ismerem a kérdező 😆😆😅😅😅😅😆😅😉
2016. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Ó, ahhoz nem kell szeretni, megeszed és örülsz, hogy nem éhezel. Én se szerettem meg a menzakosztot soha, mert nem lehetett. (Azért voltak jók.)

Így sajna más, hisz adott a rizses étel típusa. Nos, ha nem szereted a normál formájú rizst, akkor ez nehezen fog változni. Én gyerekkoromban végig utáltam a sima rizst, az ízlés már csak ilyen. De a rizs semleges cucc, s nyilván van mellé valami, mi a gond a megevésével, ha nem is vagy érte oda?

2016. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fogalmazz meg egy kérdést helyesen és helyes választ fogsz kapni. Semmit nem tudunk rólad! Semmit nem fejtettél ki magadról, az étkezési szokásaidról, semmit az égvilágon. Ennek ugorj neki még egyszer!
2016. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Senki nem fog a fejedhez pisztolyt, hogy egyél rizst. Ha nem szereted, egyszerű- nem eszel.

A menza pedig menza, vagy megeszi az ember, vagy visszaviszi, esetleg kis sem viszi az ételt az asztalhoz, ha nincs kedve hozzá.

2016. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nem kell megszeretned ha nem szereted mért kellene ?? És az elég fura hogy a töltőt káposztában meg szereted biztos talán azért mert nem igen érezhető még ilyesmi majd biztos meg változik az ízlésed
2016. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem szereted nem eszed meg !mert kellene még enned meg vernek ? Nem kell megszeretni és azért szereted a tejbegrizst mega töltött k. mert nem magában eszed még hülye kérdésre szerinted mit tudunk válaszolni ?
2016. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!