Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ez így, vagy ez a...

Miért van ez így, vagy ez a normális?

Figyelt kérdés

Amióta egyetemre járok, minden hétköznap későn érek haza, eszek, fürdök, és alszom.

Néha fáradt vagyok, de kitölti a napjaimat. Hiába monoton, mégis tetszik!

Azonban ahogy eljön a hétvége, rájövök, hogy mennyire magányos is vagyok... és nincs kivel beszélgessek, vagy kivel programot szerveznem.

A suliban nincs gond, a csoporttársaimmal is jól elbeszélgetek, csak fb-on hamar meghal a beszélgetés..


Soha nem gondoltam volna, hogy a régi önmagamból, aki utálta a sulit, mindig otthon akart maradni, ezért tettette a betegségeket, és azt gondolta, hogy az lenne a tökéletes élet ha egész nap otthon lehetne a gépje mellett, szépen lassan átalakult egy olyan emberré, aki utál otthon lenni, mert olyankor rájön, hogy mennyire is magányos.


Már kerestem itt beszélgető partnert, nem is egyszer, de én hétköznap nem érek rá, csak hétvégén jön rám ez a magányos érzés, és így hamar meghalnak ezek a beszélgetések.


Jöhetne a kérdés, hogy mit kéne tennem(találj igazi barátokat, barátnőt, stb.) de arra meg nem tudom rávenni magam. Ezt érzem belül. Szimplán túlságosan tetszenek még a monoton hétköznapjaim, és nem lenne rájuk időm.



2017. márc. 4. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyu, akkor hétvégén is foglald le magad. Csinálj magadnak programot. Egyébként én nem szeretem a monoton napokat, de számomra pl. jó tudni, hogy a napomnak értelme, célja van, egy lépéssel közelebb kerülök valamihez megint.
2017. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!