Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már hónapok óta teljesen...

Már hónapok óta teljesen motiválatlan, életunt, "semmihez nincs kedvem" állapotban vagyok. Mi tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Barátom eddig sem volt sok, akikkel eljárkáltam volna bulizni vagy valami, de tanulni legalább tanultam. Most végzős vagyok, eddig mindig 4 felett volt az átlagom, most félévkor 4,3 de az utóbbi 2 hónapba annyi 1-es jött be, mint a 4 év alatt még sose, de egyszerűen ez sem érdekel, pedig tavaly még tiszta ideg voltam ha becsúszott 1-1 rossz jegy. Az érettségi sem érdekel, az sem ha megbukok, készülni sem készültem rá eddig semmit sem. Egyetemre nem megyek, ha nem bukok meg érettségin valószínűleg megyek valami gyárba robotmunkát végezni, vagy takarítani, közben meg itthon rohadok mert pénzem nem lesz elköltözni. Érdekelni sem érdekel semmit, érteni meg végképp nem értek semmihez. Ha hozzákezdek valamihez, akkor 10 perc után abbahagyom mert nem megy, és motivációm nincs hozzá hogy tovább erőlködjek. Ráadásul a kommunikációm más emberekkel is redukálódott nullára. Tavaly még sokat beszéltem a családdal, osztálytársaimmal de már jó ideje ez sincs. Szerintem egy nap jó ha kiejtek a számon 2-3 szót.

Hogyan tudnék kiszakadni ebből az állapotból, még mielőtt teljesen elcseszném a jövőmet?



2017. márc. 7. 22:03
 1/3 Fon válasza:
Az jó lenne,ha mondjuk a szüleidnek is elmondanád ugyan ezt,ha még nem tetted. Tapasztalatból mondom,hogy a család a legjobb gyógyír ha az ember depisebb hangulatban van. Esetleg keress valami hobbit,vagy sportolj,bármit ami kicsit visszahozza az életkedved.
2017. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Tudod ilyenkor mi a teendő? Az hogy elhatározod hogy te boldog leszel, havonta legalább 2 milliót fogsz keresni és célokat tűzöl ki. És ezeket a célokat ha eléred akkor mindig lesz motivációd a következő cél elérésére és így tovább. Látom rajtad hogy negatív vagy és ezen kell segíteni. Én például egy 40 éves ember videója után jöttem rá hogy: B***ameg... Hát nekem nem bántoskodnom kéne hanem szétrombolni, elégetni, törni zúzni azt ami megakadályoz abban hogy boldog legyek. Kb fél éve hogy elhatároztam hogy pozitív leszek, és mi az eredménye? Sokkal könnyebben kezelem az akadályokat. És hidd el, nem nehéz áttérni erre az életmódra, de megéri az a kevés befektetett idő. Nézz sok motiváló videót, és ezeket az embereket ismerd meg jobban: Brian Tracy, Tai Lopez. Közhely, meg minden de azért elmondom: Soha, de soha se hagyd hogy a negativitás felülkerekedjen rajtad, ne hagyd hogy bárki is a céljaid útjába álljon. Érd el az álmaidat, és bármi történik, NE ADD FEL! Én szurkolok hogy sikerüljön magadat boldog és sikeres emberré fornálnod!
2017. márc. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi kettes. Ez most jól esett! :)
2017. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!