Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az normalis, ha 14 eves...

Az normalis, ha 14 eves vagyok es depresszioval kuzdok mar? ? Nem tudom mi lehet az oka, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem voltam orvosnal,meg semilyen szakembernel sem ,viszont szinte biztos vagyok benne h depresszios vagyok,szinte minden tunet jellemzo ram.A szuleimnek nem merrek errol beszelni mert eleg bajuk van enelkul is es amugy sem vmi megertok velem szemben.

egesznap szar kedvem van,ok nelkul elsirom magam,az osszes onbizalmamat elvesztettem,zarkozott lettem,egesz nap faradt es levert vagyok,nem talalom sehol sem a helyem ,nem tudok egyszeruen mar semmi irant erdeklodest kifejteni, szorongok,elvesztem,mar szinte semmi sem okoz oromet....

az egeszben a legrosszabb h nem tudom mi miatt tortent ez

Es senkivel sem tudok beszelni errol.( a ,,barataim "mostanaban eltavolodtak tolem,a csaladomat meg nem akarom ezzel terhelni.Probalom megrazni magam es felfedezni az elet szepsegeit,BOLDOG lenni .....DE NEM MEGY!!!!!Felek a jovotol,es es h ezzel az allapotommal elcseszek vmit.

Nem tudom mit tegyek,magamtol kepes vagyok valtoztatni egyaltalan vmit?!?!

kerlekk segitsetekkk



2017. márc. 11. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonok,kamaszkor. Mindenki atesik ezen. Ki jobban, ki kevesbe. Ha 3-4 honap alatt sem mulik el es tenyleg nagyon veszes a helyzet, nem csak olyan szokasos kamaszos depizgetes, akkor azert avval csak kezdeni kell valamit, de ez most meg full normalis. Nyugi.
2017. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Firedoom ***** válasza:

Irj naplot. Szerintem ez segithet, de ha ez nem is akkor novellakat. Ha nem tudod kinek elmeselni a bajaid akkor irjad le oket.

A tobbi csak mentalitas kerdese. Nem szabad raparazni semmire sem, nem szabad, hogy a kisebb bajok elkedvetlenitsenek es a jovo miatt se aggodj. A jovo csupan lehetoseg es pont ezert csak a pozitivumokat figyeld es ne lombozodj le mindenen.

2017. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pontosan mi ennek a depressziónak az előzménye? Szekáltak a suliban? Lökdöstek, csúfoltak, zaklattak? Vagy netalántán családi okok miatt? Ha ok nélkül vagy depis, segíteni nem tudok. Mert gondolom ahhoz, hogy egy búvalb*szott depis fiatal legyél, kell lennie valami magyarázatnak hozzá. Vagy csak én gondolom rosszul?
2017. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Énis 14 vagyok, és depressziós. Engem kiközösítenek, itthon leordibálják a fejemet, vagyis apukám(alkoholista). Anyukám meg nem velünk él. De nem értem hogy te miért, szivesen meghallgatlak. Írj rám, ha gondolod.
2017. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!