Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudom megszeretni...

Hogyan tudom megszeretni magam, hogyan lehet ezt megtanulni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem szeretem magam, de hogyan lehet ezt megtanulni, hogy szeresse az ember magát?
2017. márc. 16. 16:17
 1/4 anonim válasza:
Legyél megbocsátóbb magaddal. Ha valamit elrontasz, vagy nem a tervezettek szerint sikerül gondolj arra, hogy másnál is van ilyen, mindenkivel megesik, ettől nem lettél kevesebb.
2017. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változz olyanná amilyen szerinted egy szerethető ember.
2017. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, csak gyakorlás egy kis folyanat vesz igénybe.

Tudatos gondolkodás kell.


Írj rám s segítek.

2017. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Beszélhetünk itt önutálatrol ? mert akkor megbékélsz önmagaddal egy rövid időn belül. de annyira sose fogod magad szeretni hogy bármit is tegyél önmagadért, egeszségedért főként, főleg ha külsőleg nemszereted magad, énse tudom rávenni magam évek óta semmire, ezért a testért meg külsöért kár fáradozni csak levedleni és megszabadulni a mizériától, ha belsőleg se szereted magad ugy ahogy énse Akkor már beszélhetünk Nihilizmusról és gyógyithatatlan ugyanis az egyént képtelenség meggyőzni arról hogy van értelme változni
2017. márc. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!