Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki fogadna be egy hajlektalan...

Ki fogadna be egy hajlektalan magyar sracot aki külföldön el az utcanes segitseg nelkül nem tudd ujj eletett kezdeni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 16:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem egy, nem az idén barnult ismerősöm, aki kiment Angliába az utolsó hónapban levő barátnőjével, mert úgy hallották, hogy ott kint 1 millió forintnyi szülési segélyt kapnak. Azt már nem hallották, vagy nem hitték el, hogy előtte valamennyi munkaviszony is kellene ehhez. Mindenkitől kölcsönkértek, míg meglett a pénz a repülőre. Két hónap múlva meg az apjáék kértek mindenkitől kölcsön, hogy tudjanak pénzt küldeni a hazaútra. Mások azért mentek ki Németországba, mert ott magas a munkanélküli segély. Ők se gondolták végig, hogy ez csak annak jár, aki ott volt munkaviszonyban. Szerintem ez a fickó is ilyen.
2017. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként melyik városban, vagy környékén keres lakást?
2017. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ASZT HISZITEK LAKAST LEHET KERESNI NYELVTUDAS NELKÜL ES PENZ NELKÜL NEM IS TUDOM MIT IRJAK MAR MERT EN MAR SZEGYELLEM HOGY MAGYAR VAGYOK A FIU NEM ALKOHOLISTA CSAK EGY KIS SEGITSEGRE SZORUL DE LATTOM ITT MINDENKI A MAGAJET FUJJA SEGITENI MEG MINEK HISZ NEM ISMERITEK DE HA NEKTEK LESZ SZÜKSEGETEK SEGITSEGRE AZ ELETBE GONDOLJATOK VISSZA TI KINEK SEGITETTETEK.NEHOGY AZT HIDEJ ITT BARKI IS HOGY Ö SOSEM KERÜLHET HASONLO HELYZETBE MERT SENKI NEM TUDD OLYAN POFONT ADNI MINT AZ ELET.PERSZE HA LANYROL LENNE SZO TOLONGANA A SOK SEGITÖ EMBER IGAZ.???
2017. márc. 21. 18:59
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Beragadt a Caps Lock, vagy mi? :D

Ha lány lenne, se fogadnám be.

Miért nem te fogadod be, ha így vered a melled? Vagy, persze! Te vagy a kivétel?

Én gondolkodnék olyanokon, hogy miből és hogyan élnék, mielőtt kimennék.

2017. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"ASZT HISZITEK LAKAST LEHET KERESNI NYELVTUDAS NELKÜL ES PENZ NELKÜL"


Nem, bogaram! MI nem hisszük azt, de a csóka ezek szerint azt hitte. Ne feledd, nem MI mentünk ki a csupasz seggünkkel, és nem MI apelláltunk előrelátóbb embertársaink segítőkészségére. MI gondolkodtunk és felmértük a lehetőségeinket/határainkat, mielőtt egy ilyen volumenű lépést tettünk volna.

2017. márc. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ide figyelj!Bogarom elsö sorban fogalmad sincs miert ment ki a srac es az elözmenyeket sem ismered nem azert tettem ki ezt a kerdest,hogy a magadfajta bekebzelt önimado emberek kigunyoljak vagy viccet üzennek egy olyan emberen aki soha senkinek nem artott Az,hogy odakerült nem mindenteen az ö hibaja de ha valakinek problemaja van evvel szivesen talalkozok barmelyik Menövel lehetel 120 kg ketrec harcos hamar kinyujtalak mint egy retes tesztat.
2017. márc. 23. 12:28
 17/20 anonim ***** válasza:

Rétes tészta akarok lenni.

Te meg akarj intelligens lenni. Kérlek.

2017. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
En mind addig intelligens vagyok ameddig egy rossz helyzetben levö Magyar sracot nem neznek le mert az utcara került.Ne akarj retes teszta lenni mivel gondolom Lany vagy en meg nem nyulnek lanyhoz egy ujjal sem mert nem abban a csaladban nevelkedtem.
2017. márc. 23. 20:17
 19/20 anonim ***** válasza:
Miért nem te fogadod be?
2017. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Ide figyelj!Bogarom elsö sorban fogalmad sincs miert ment ki a srac"

Tényleg, miért is ment ki? Pontosítok; miért is jött ki?

2017. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!