Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ver az istenmit tegyek?

Ver az istenmit tegyek?

Figyelt kérdés

Már vagy 10 éve, 7. osztályos korom óta. Jelenleg 23 vagyok. Elhagyott,mindenki aki elvileg a barátom volt,igazából ezek nem is érdekelnek már, nem tartom velük a kapcsolatot,de hogy ha ahol lehet ott kitolok majd veluk ha ugy alakul hogy valahol találkozunk véletlen.


Középiskola is egy mindennapos harc volt,örültem is annak,hogy tényleg vége.

A családom is tök szánalmas vagy szégyen inkább mind a kettő. Ha tehetném lecserélném oket is,sőt az egész éltemet. Nem is igazán beszélgetünk én el vGyok a szobámba egésznao,elmegyek dolgozni már kb az az én csaladom a munkahelyem aztán haza jövök és el vagyok a szobámban. És hogy miert nem mentem el? Mert olyan vagyok mint a szét vert kutya,vissza jövök akkor is ha nincs itt igazán semmi jo,de akkor is ez az otthon ez a megszokott és az emberek. Bízom,hogy jobb lesz egyszer vagy egy másik életben.


2017. márc. 17. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Te vered magad. Ha nincs akaraterőd se motivációd, akkor bármeddig hibáztathatod a családod, nem fogsz semmit elérni az életedben. Csakis te vagy felelős a saját életedért. A bosszúszomjas hozzáálást meg felejtsd el, mert anélkül is szenvedsz eleget.
2017. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
És mire vársz? Sült galambra?
2017. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen, aki gyáva kilépni a komfort-zónából, az így jár!
2017. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Isten nem ver, mivel nem letezik. A tobbin meg te tudnal valtoztatni.
2017. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem isten ver, hanem te vered a fxod, meg a nyálad itt és visítasz mint egy fejőstehén, isten vagyok bzmeg: kelj fel és járj!
2017. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dongaben ***** válasza:

# 5!

Ha lehetne, akkor +10 pontot adnék!

Igen! 23 évesen nincs célod? Tanulj valamit, amit érdemes, vagy szeretsz, de ne sajnáltasd magad, ha semmit nem teszel a változásért!

2017. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!