Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért félek az egyedülléttől?

Miért félek az egyedülléttől?

Figyelt kérdés

Barátommal élek együtt Ausztriában. Napközbe ha én nem dolgozok ő meg igen, akkor elvagyok de most 1 hetet otthon lesz én meg halál egyedül senkihez se lesz szólnom. Munkahelyemen is egyedül dolgozom. Normális hogy félek az egyedülléttől?

22N



2017. márc. 18. 05:04
 1/4 anonim ***** válasza:
teljesen normális. evolúciós örökségünk, hogy tudjuk, csak társakkal vagyunk képesek túlélni.
2017. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyedülléttől nem normális. A magánytól igen.
2017. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utolsó még nem élt külföldön. én igen, és egyedül. volt, hogy hónapokig nem szólaltam meg magyarul, max. ha otthonra skypeoltam. csak felszínes barátságaim voltak.

Hát ki lehet benne készülni, igen.

2017. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem se családom, se barátaim, ha lemegyek a boltba, akkor szólalok csak meg. Nem tudnék senkivel skype-olni vagy csak beszélgetni.


Eddig is egyedül voltam. Egyedül lenni nem gáz, sőt kellemes. De magányosnak lenni... mikor 1 hét után sem jön senki... mikor senkinek nincs szüksége rád, na az kemény.

2017. márc. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!