Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért tűnik el mindenki?

Miért tűnik el mindenki?

Figyelt kérdés

Elkezdünk levelezni, egy darabig halad a beszélgetés, de egy idő után a másik valamiért nem akar energiát fektetni belé, majd szó nélkül eltűnik. Ami engem illet, mindig igyekszem kifejtősen írni, sosem intézem el pár szóval a levelem. Vagy épp ez a baj? Próbáljak meg tömör, de lényegretörő lenni?


F


2017. márc. 19. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem benned van a baj. Semmit nem csinálsz rosszul. Egyszerűen van itt sok ember aki unatkozik, aztán egy ideig beszélget, utána lelép. Ez van. Gyakorin szerintem nem igen lehet barátkozni. nekem legalábbis nem sikerült. Más oldalakon viszont igen. 25F
2017. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csimbile válasza:
40%

Szia !


Ne aggódj nem vagy egyedül én is ezzel szenvedek :) Felesleges az már nem Te lennél , de ne add fel egyszer minden bejön :)

2017. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
A leírásod alapján azt mondanám, hogy túl konvencionális vagy. Az emberek hanyatt-homlok menekülnek attól, aki választékosan, túl hivatalos hangnemben beszél/ír. Próbálj meg ,,hétköznapibb" lenni. Amúgy javíts ki, ha tévednék.
2017. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerős a helyzet.

Velem olyan is volt már, hogy a másik fél ugyancsak kifejtősen írt (amiből arra következtettem, hogy nem unja a beszélgetést), aztán egyszer már nem válaszolt. Ezt mire véljem?


Úgyhogy szerintem se veled van a baj, még ha unja is a másik fél a beszélgetést, lehetne benne annyi tisztelet irántad, hogy ezt megmondja neked, nem csak úgy eltűnik.

2017. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most egy rosszabb pillanatomban léptem fel a gyakorira, és írom ezt, különben már leszoktam róla, ugyanis itt beszélgetőpartnerre bukkanni lehetetlen, vagy csak én vagyok béna. Leírom a fél életemet, elmondok szinte mindent egy vad idegennek, majd visszaír 2 sort, az is tele full klisével, mégpedig egytől egyig olyan emberek akik segítségért kiáltanak a kérdéseikben. Az első válaszolónak van igaza szerintem, unatkoznak, pillanatnyi hangulatingadozás aztán kiköhögnek egy depressziósabb kérdést, amivel én sajnos együtt tudok érezni, és egyből ráírok.
2017. márc. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!