Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki érzi még úgy, hogy...

Valaki érzi még úgy, hogy semmi keresnivalója ebben a társadalomban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ő más. De nagyon más.


Én mindig is kirekesztett voltam. Soha egy barátom sem volt. Mindig is magányos voltam, sehová sem tudtam beilleszkedni, féltem mindentől szinte.


Egyszóval selejt és hulladék vagyok, legalábbis ennek a társadalomnak a számára, és nem tudok hasznos lenni, mert a sulit sem tudtam befejezni, mert nem éreztem magam hozzá elég jónak, így nem tanultam.


Egy ilyen ember mit csináljon? Mit kezdjen az életével? Nincsenek céljaim, mert haszontalannak és feleslegesnek érzek mindent, mivel úgy is meghalunk előbb-utóbb, úgy is vége lesz mindennek.


Legyek öngyilkos? Már arra sincs erőm, hogy próbálkozzak, változtassak, hiszen mindig kudarc lesz a vége, és visszaesek ebbe az állapotba.


22/F


2017. márc. 23. 12:22
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Van, hogy engem is elővesz ez az érzés... de valamit megtanultam: az élet állandó küzdelem. Mindenért küzdeni kell amit el akarsz érni. Van akinek többet és van akinek kevesebbet.

Így aztán amivel fel kell magunkat ruházni az a türelem. Türelmesnek kell lenni önmagunkkal szemben, nem máshoz méregetni magunkat. Kis célokat kitűzni és elérni, majd haladni egy nagyobb felé.

Gondold végig mi az amit kihagytál az életedből. Amit jó lenne teljesíteni, elérni. Majd gondold végig mit kéne érte tenni, hogy az megvalósuljon.

Anyám pl 40 évesen érettségizett... de leérettségizett!


Csinálj egy bakancslistát és kezd el szép lassan megvalósítani.


A társadalmi kirekesztettséged abból ered, hogy nincsenek kapcsolataid. Azt is ki kell építeni. Egy olyan munka ahol emberekkel kell foglalkozni sokat segíthet ebben.

2017. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Azokat szokták így kiközösíteni, akiknek van eszük és tudnak gondolkodni. Légy büszke magadra, te semmit nem rontottál el ezzel kapcsolatban. A birkák meg hadd bégessenek csak.


21/F

2017. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen és elmentem katonának. Az öngyilkosság nem megoldás, harcolj magadért!


Nincs olyan szakma amit szeretnél csinálni? :)

2017. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Èn is ilyen vagyok.

Mármint rám is mindig mindenki azt mondta,hogy 'olyan más vagyok' :)

De a fura jelzőt is sokszor rám akasztották.

23N

2017. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát vannak sokan akik hozzád hasonlók és elég visszás életet élnek, kamaszként nem tanulnak és folyton a bajt csinálják, 18 felett meg nagyon dolgozni se akarnak, inkább vmi bűnöző életmódot folytatnak. Az ilyen embereknek tényleg felesleges élni, mert csak teher a társadalomnak.

Ha nem élsz ilyen életmódot, akkor akarat erőt kellene venni és holnap már munkát kellene keresni, szóval mint más, dolgozni és kialakítani az egzisztenciát.

2017. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!