Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magánynak van pozitív...

A magánynak van pozitív oldala is?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogyha valaki sokat van egyedül és ritkán vagy egyáltalán nem jár társaságba szórakozni,abból származhat valamiféle előnye? A magánynak van pozitív oldala is? Vagy ennek csak hátránya van?
2017. márc. 25. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van jó oldala is.

Felhőtlenül tud pihenni. Nem kell magyarázkodnia ha nem ér rá valamire, csakis ő maga rendelkezik az idejével.

2017. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Nyugalom,csend,pihenés,rend,tisztaság otthon.

Szabad élet,nem kell függeni mindenféle idióta családtagtól,saját pénzbeosztás,stb.

Van idő hobbira,nem kell megfelelni senkinek.

Hokizni néha unalmas,de nem olyan rossz.

2017. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Szerintem is az a jó oldala hogy az időd jelentős részét magad osztod be, és ugyanúgy meg tudsz csinálni szinte mindent mint az aki nem magányos.
2017. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
van. pl ***a sok szabadidőd van, fordíthatod hasznos dolgokra is
2017. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Több időd marad önmagad fejlesztésére, szabad vagy, azt csinálhatsz amit akarsz.
2017. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szabadabb vagy!
2017. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Olvasom itt az előttem szólókat... Akkor ezek szerint én vagyok az egyetlen aki szerint pozitív oldala nincs a magánynak. Vannak ismerőseim akik a csalódások miatt direkt elszigetelték magukat a többi embertől. Büszkék rá, hogy egyedül mennyi mindent meg tudnak csinálni, viszont én nem látom azt a felhőtlen boldogságot, és szerintem az többet ér. Az ember társas lény. Még az introvertáltaknak is szükségük van a társaságra. Én sem érzem jól magam, ha túl sokat vagyok egyedül. Pedig muszáj egyedül is lennem, mert segít "regenerálódni". De azért csak jó néha egy pár emberrel tölteni egy kis időt.
2017. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor van ha azt választod, de tudod, hogy van lehetőséged másra is
2017. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"én nem látom azt a felhőtlen boldogságot"


Azt tegyük hozzá, hogy a legtöbb embernél akkor sincs ez meg ha van társaságuk. Csomó depressziós, folyton rosszkedvű embert látok. Szakítás, barát-barátnő problémák. Vagy ott vannak a szar családok, mert ugye a társadalom meg mindenki azt diktálja hogy legyen feleséged, gyereked, de sokan egyszerűen nem valók szülőnek.


Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy még a magányos embernek is kell valamilyen szintű társaság.

2017. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van bőven. Azt teszem és akkor amikor szeretném. :)

Valamelyik éjjel kettőkor elmentem kocsikzni egyet, mert épp ehhez volt kedvem. Ha nem egyedül élnék valószínűleg nem lenne kivitelezhető iylesmi. :D

2017. márc. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!