Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem szeret senki, miért...

Ha nem szeret senki, miért szenvedjek tovább ezen a Földön?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 18:33
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Nekem van pár barátom szerencsére, bulizni szórakozni is eltudok járni amit heti rendszerességgel meg is teszek és nem is gondolom magam szegénynek. De én is kilátástalannak gondolom az életemet, jelenleg egyetemre járok de jövőre végzek, és hiába fogok keresni 2-300ezer forintot nettóban, abból sosa vagy nagyon sokára lesz lakás, nagy lemondások árán. És most lakásról beszélek, holott soha nem szerettem volna olyan helyen élni. Illetve így 23 éves koromra még mindig nem sikerüt egy komolyabb kapcsolatot összehoznom és nem is nagyon látok már rá reális esélyt pedig még csúnyának se gondolom magam illetve igényesnek.. de ez van, nem lehet mindenkinek boldog, értékes élete.
2017. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 psmarcs válasza:
SORSTÁRS!!! velem is ugyan ez van bar engem a szerencsetlenkedeseim miadt nem szeretnek ha be megyek a terembe papir galacsinnal dobalnak...en is mar gondoltam arra hogy barcsak meghalnek es inkabb te kozeledj valakihez es boztosan o is megszeret 😉
2017. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem kell mindenhez az a kikúrt pénz, de rossz hozzáállással természetesen semmit nem tudsz kezdeni az életeddel.
2017. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Úgyis meghalunk, szóval mi a francért akarnád siettetni?!?

Bohóckodó ganajkupacok vagyunk, ahogy jól megfogalmazták a Harcosok klubjában. Hát bohóckodj te is!

2017. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mekkora bunkó vagy,nem is csoda ha senkisem szeret.
2017. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!