Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha senki nem...

Mit csináljak, ha senki nem tud engem elfogadni?

Figyelt kérdés
Mindenki meg akar változtatni és már annyira unom...Persze könnyű azt mondani,hogy legyek olyan,amilyen valójában vagyok,de így magamra maradok.Pl barátaim sose voltak.Hazaérek,szüleim dolgoznak,addig magammal beszélgetek.Miután hazaérnek,akkor általában vita van,sose én kezdem.Ki vannak a munkától és rajtam vezetik le a feszültséget.Emellett interneten próbáltam/próbálok magamnak párkapcsolatot találni,de hiába próbálkoztam évekig,sikertelen volt.Ugyanis amint kezd valaki megismerni,már írja,hogy nem kér belőlem.Több ezer emberrel chateltem már (tényleg annyival),és senki sem akart elfogadni.Sem a külsőmet,sem önmagamat nem tolerálják.Most már csak az vígasztal,hogy heti 3x lerészegedhetek.Nem járok sehova,mert emberek közelébe rosszul vagyok,leizzadok,szúr a szívem,dadogok.Így csak az internet világa maradt,de ezzel se megyek semmire.Félek attól,hogy sose lesz pasim,minden bizonnyal nem képes senki sem elfogadni azt,hogy milyen vagyok...(Nem írom le milyen vagyok,mert csak leszólnátok ti is).
2017. márc. 27. 07:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

magányos vagy, de az ital nem megoldás!


privátban sem írnád le, hogy milyen vagy?


am lehet sokan leszólnának, de gondolj bele mi van ha van csak 1 valaki aki elfogad, megért, sőt talán többet is...


24F

2017. márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy egy ember sem lesz.Csak azért mondod,mert nem tudod milyen vagyok,de hidd el,sose fognak szeretni.
2017. márc. 27. 08:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

7 év depresszió alatt én is hasonlóan gondolkodtam...

lehet csak felfújod a dolgot, de persze lehet olyan a stílusod, hogy tényleg kevés esély van rá


pl ez a baromi erős negatív hozzáállás már most nem tetszik, de mélyebbre is ásnék ha engeded :)

magányos vagy és rossz irányba haladsz, ha így folytatod alkoholista leszel...

a problémáidat letudod küzdeni, ha erős vagy!

boldog szeretnél lenni? vagy jobb menekülni a problémák elől?


24F

2017. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó,ha annyira szeretnéd leírom miért nem kellek senkinek.Beteges dolgok vonzanak szex helyett.Ha akarod,küldök pár linket,de betegnek fogsz tartani,ahogy mindenki.
2017. márc. 27. 08:32
 5/18 anonim ***** válasza:

hogy érted, hogy beteges dolgok szex helyett?

erről küldj linket és megnézem

és ha szeretnéd folytathatjuk privátban vagy akár itt is ezt a témát...


24F

2017. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Aki "part " keres az azert keresi mert szuksege van dolgokra es azt nezi h mit tud nyujtani akit keres.

Tehat senkit nem szeretnek önmagaert .

2017. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Alain Delon ***** válasza:
A szex helyetti "beteges" dolgokat pszichológus segítségével kezelni lehet.
2017. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Gore, vore meg a többi? Ezeknél nem is csodálom, ha betegesnek tartják s nem bírnak veled lenni. De ezeket is lehet kezeltetni szerintem.
2017. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérlek, írj privátot! Beszélgessünk. Nem tartalak furának, lány vagyok, nem undorodom tőled. Szívesen megismerkednék veled.
2017. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Én elfogadlak. Teljesen. Csak beteg vagy. Negatívot okozol magadbak, minden egyébbel nincs baj. Saját boldogságodért e egyben kéne változz.

Bármit mutatsz, elfogadom.

Had segítsek rajtad. Írj privát, s segítek, boldog lenni.

2017. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!