Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tanácsok, vélemények?

Tanácsok, vélemények?

Figyelt kérdés
Utóbbi pár napba foglalkoztat az öngyilkosság.Eddig is volt hogy nem voltam jó állapotban, de öngyilkosságra még sose gondoltam.Igazából egyik felem megtenné másik nem.Nem vagyok hozzá elég bátor.Mit kéne tennem?
2017. márc. 30. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már próbálkoztam is vele, de túl messzire nem jutottam akármilyen s**r is az életed az életösztönöd k**va erős. Messze álsz attól, hogy megtedd szerintem. Megkell próbálnod változtatni azon ami miatt ilyenekre gondolsz ennyi, meg egy bambi :D ne juss el odáig hogy meg is próbáld...
2017. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs az a mélypont amiből nem lehet kijönni.

Bármi is történik semmi nem tart örökké, tehát a rossz dolgok sem.

Én pl ma lettem munkanélküli, de ez annyira atmeneti, hogy holnap már megyek is interjúra.... semmi nem tart örökké.

2017. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!