Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg meg kéne halnom?

Tényleg meg kéne halnom?

Figyelt kérdés
Már sokan mondták, hogy szánalmas és nevetséges vagyok. Még a nővérem is azt mondta. Sőt itt írt nekem egy ember segítő szándékkal, aztán kiderült , hogy csak nevetni akartak. Azt mondta az egyik barátja, hogy akasszam fel magam. Komolyan tehetetlennek érzem magam. Legszívesebben megölném magam inkább. Azzal bántottak, hogy dagadt vagyok. És, hogy mindenki utál.
2017. ápr. 1. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom bár ez kevés neked :( a nővéred egy idióta :)
2017. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne meghalnod. Ugyanolyan ember vagy. Sőt, még értékesebb is mint ők. Mert rosszindulatúak.
2017. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem meg egy 3 gyerekes anyuka szívatott meg, amikor egy 19 éves lánynak adta ki magát. Hetekig írogatott mire rájöttem, hogy hazudik. Sajnos sok a rosszindulatú ember, de attól még nem kell meghalni szerintem. Így is úgy is meg fogunk egyszer halni, hová siessünk?
2017. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én imádlak téged. Hidd el, minden rendben lesz. Férgekkel ne foglalkoz.
2017. ápr. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg ne forduljona fejedben, hogy magad ellen fordulj más aljas féreg ember miatt. Egyenként ütném ki a fogát az ilyen tetveknek, akik gúnyolódásból, gonoszkodásból ilyenre bíztatnak másokat. Állj ki magadért, harcolj!
2017. ápr. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

és miért is veszed föl az itteni noname emberek sértő szavait?


Engem naponta küldenek el az anyámba.. mégis boldog vagyok :D

2017. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne adj senki véleményére,éld úgy az életed ahogy te akarod :)...Ha lány vagy,akkor küldök egy linket , talán segít :)
2017. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
HA LÁNY VAGY, EZT MEG KELL NÉZNED!! - (motivációs videó, nézd meg minden nap) írd be youtube-ba
2017. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak.

Nagyon sokat bántanak. Az iskolában is kérdezgetik mikor akasztom fel magam. Egyre rosszabbnak érzem.

2017. ápr. 2. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:

De miért adsz gonosz emberek véleményére?


Hogy mit csináljál? Ha kell vágd pofán, köpd le őket, de sose hagyd magad! Zárd ki az ilyen aljas mocsadékok tanácsait, te magad felelsz azért, hogy jobbá tedd az életed.

2017. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!