Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én fogok eletem vegég...

Csak én fogok eletem vegég magányos maradni?

Figyelt kérdés
Ma voltunk egy meetingen a baratnőimmel mert egy futóversenyen fogunk segitkezni es ma volt a megbeszélés. Volt ott 2 nagyon helyes fiu akik mondtak nekik az infokat. Vegül mikor hazaertünk a két baratnőmre raírt az a ket fiu meghozzá azok akiket ok is kineztek maguknak. Én szerintme egyedül maradok.. most ismerkednek jelen pillanatban is valamennyire telefonon ha jol tudom.. en meg itthon magányosan gondokodok hogy mit csinálok rosszul.. bocsi ha valamit rosszul irtam le de mar ez se tud erdekelni

#fiú #szerelem #Bocsihasértő
2017. ápr. 7. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Csúnya vagy. Ez van.
2017. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is így voltam. Akkor nem tudtam miért,ma már tudom... Az egyik fiú,aki a barátnőmet szedte fel Elmondta hogy én jobban tetszettek neki,de úgy vette észre hogy ő nekem nem tetszik,mert úgy mutattam. Mivelhogy félénk voltam,nem mertem neki kimutatni hogy tetszik.
2017. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1es grat a hozzászólásért... Kedves kérdező, nem csinélsz rosszul semmit, csupán annyi a gond, hogy önbizalomhiányod van. Ne te keresd a fiút, hagyd hogy az igazi találjon meg téged! Hidd el, biztos van olyan fiú, aki szívesen megismerkedne veled, ne így fogd fel, hogy egyedül maradsz. Fogd fel úgy, ha nekik sikerült, neked miért ne sikerülhetne? Fel a fejjel, biztos lesz valaki kicsi lány! :)
2017. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 fiú plusz 2 leány. Beszállhatsz ha gomdolod harmadiknak de ez csak poén. Szerintem itt csak ennyi baj van
2017. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs. 2 fiú 3 leány a többi stimmel
2017. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én itt vagyok neked
2017. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez már a világvége, mikor már egy nő sem tud magának brét szerezni. Ez a világ legegyszerűbb dolga, ha még ez se megy, esélyes, hogy éhen fogsz halni, ha a szüleid nem gondoskodnak rólad.
2017. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan, ne állj ít hozzá. Nem hiszem, hogy ronda lennél, ha az is vagy, annyi sok csúnya lányt láttam párkapcsolatban, h az hihetetlen. Ha nem kórosan elhanyagolt, és kórosan sovány/elhízott a külsőd, biztos lesz valaki, akinek bejössz, max nem tudsz róla, nem veszed észre. Nézz körül.

A kisugárzáson meg valóban sok múlik. ... Pl van egy csaj a suliban, aki nekem bejött (90% h én neki nem, de én amúgy sem vagyok egy csajok kedvence xDDDD). Hiába nagyon szép, meg tegyük fel, h nem hülye, intelligens (nem ismerem..) mindig egyedül látom. Maga a megjelenése szinte szívja az energiát. Nem tudom miért. De tényleg. Ha megszólal, majd olyan érzés mintha jégcsappal ütnék a fülemet. Egyszer összenéztünk, úgy nézett rám, mintha megöltem volna valakijét, vagy én nem is tudom... S amúgy mindig ilyen szúrós tekintete van, a 15 fokosan lehajtott fej persze nem maradhat ki a jelenségből. Ezzel ellentétben. Volt egy lány, akinek bejöttem, de tényleg majd' odavolt értem, csak az érzés nem volt kölcsönös, engem inkább fárasztott. De... Ő kb mindig mosolygott, ezerszer jobb kisugárzása volt, még poénkodott is, habár iszonyat nem volt vicces.

És igen! Az önbizalom hiánya is meglátszik az emberen!

Tudd, hogy te vagy a legjobb, tudd, hogy miben vagy jó, miért pont te vagy a legjobb ember a társaságban stb...

Remélem segítettem valamit...

16f

2017. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!