Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fojtassam az életemet?

Hogyan fojtassam az életemet?

Figyelt kérdés

18éves fiu vagyok pár hónapja meghalt a barátnőm azóta gyakran depressziós vagyok. Kicsit szégyen de elég félénk vagyok, az osztálytársak közül szinte egy sem tekinthető igaz barátnak max suliban el vagyunk de azon kívül semmi mivel nem azonos a viselkedésünk pl. Rajtuk kívül sincs más már így vagyok pár éve egyedül a barátnőmmel voltam el ő értett csak meg. Családon sem éppen az a segítőkész fajta. Egyedül a barátnőm testvére volt a legjobb barátom vele volt is nemrég egy rövid kapcsolat de sajnos rosszul reagáltam valamire igy össze vesztünk és már ő sincs.


Gyakran gondolok arra hogy jobb lenne meghalni de eszemben sincs és nem is mernék öngyilkos lenni. Eléggé egy félénk tipus vagyok igy az ismerkedés szinte kizárva.


Mit tegyek most hogyan folytassam az életemet? Tudom könnyű azt mondani hogy "menj bulizni osztalytarsakkal azt kesz meg hogy keressek valami jó csajt" de nlén nem ilyen vagyok inkább a normál embereket szeretem akik nem csak a külsőt nézik. Tudna segíteni valaki?



2017. ápr. 7. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem bulizás kell.

Nem olyanokkak, kik emberileg sehol s neked még kevésbé vannak.

Egyátlalán nem csaj, és nem "egy jó" csaj kell.

Könnyű lenne ezeket mondani, de mind csak árt.


Béküljetek ki szerelmed tesójával.

Keress normális embert, akárhol, ki segíteni tud. Rám is írhatsz. Tudok mondani dolgokat, mik segíthetnek tovább haladni.

2017. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a karriereddel/jövőddel. A családom nagy változáson esett át így apum is anyum is én is jól megválogattuk/juk a barátokat/közeli ismerősöket. Én is 18 vagyok egy korabeli barátom sincs, se barátnőm, apám haverjaival lógok... A jó csaj nem minden hidd el. A halálon meg ne gondolkozz nem lesz jobb avval senkinek, főleg azoknak nem akik szeretnek.
2017. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!