Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme van az életemnek?

Mi értelme van az életemnek?

Figyelt kérdés
Elég régóta így érzem, egyszerűen nem tudok mit kezdeni az életemmel. Soha nem voltam igazán boldog. Nincsenek céljaim, a tanulmányaimmal nem haladok és még nem is dolgoztam, barátaim nincsenek, párkapcsolatom sem volt soha. Egyedül vagyok minden problémámmal, senkivel nem tudok ezekről beszélni.
2017. ápr. 7. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Tényleg segít, legalább egyszer menj el.
2017. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, leírásod alapján valóban magányosnak tűnsz. Az élet nem könnyű tudom, viszont mindenki saját maga felel az életéért, saját maga alakítja a sorsát. Neked is találnod kell egy célt, egy utat, amin elkezdhetsz járni, amin elkezdheted az életed felépíteni. Biztos vannak dolgok, melyeket szeretsz csinálni, amik közel állnak hozzád. Próbálj meg effelé teret nyitni! A tanulmányaidat meg muszáj úgy vinned legalább, hogy átmenj mindenen, mert ezt a tanárok, és szülők is szokták hangoztatni: nem nekik tanulsz, hanem MAGADÉRT, a jövődért. Ha elvégzed az iskolát, ugyebár utána vagy továbbtanulsz, vagy munkát keresel. Munka téren olyat keress, amit úgy érzel meg is tudsz valósítani, ami neked közel áll, ás jó. Nem tudom miket szeretsz csinálni, mi az ami érdekel, de biztos van ami foglalkoztat, ezek után nézegess. Barátok terén pedig ne várj a sült galambra, ahogyan élettársra se, mert ezeket neked kell megvalósítanod, nem teszi meg senki más helyetted! Barátokat iskolában, munkahelyen egyaránt szerezhetsz, vagy olyan közösségekbe, amelyek nem ártanak neked. A szerelem meg ha férfi vagy, meg fog idővel találni úgy is, de ehhez neked kell mindig megtenned az első lépést. Nem a nő fog a karjaidba jönni a semmiből, neked kell ezért tenned! A nők szeretik az önbizalommal teli, határozott férfiakat, akikben látják, hogy boldogok tudnának lenni együtt. Kitartás, önbizalom, határozottság, ez a három fő jelszó! Ezek nélkül nehéz boldogulni az életben. Ha meg nő vagy, akkor neked kell várnod a nagy őnek, hogy kezdeményezzen, persze ha akarsz te is kezdheted az első lépést, de mindig tudakoldd meg mi a másik szándéka, hogy csak dugást akar, vagy téged, akit szeret. Ha meg úgy érzed több segítségre van szükséged, akkor fordulj pszihológushoz, aki talán többet tudna segíteni. Remélem én is tudtam valamelyest


25/F

2017. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az amit adsz neki. Más nem fog neki értelmet adni helyetted!
2017. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fejlődés, kedves barátom.

Ne rendszerben gondolkodj.

Amint elkezded megismerni s fejleszteni magad, fogsz találni embereket s szerelmet magad köré.


Írj rám ha kell segítség.

2017. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vörös magány, sárga szemekkel. Tudjátok ti, emberek, hány és hány pszichológus szorul pszichológusok segítségére? Úgy hívják, hogy szupervízor. Persze látszólag nem arra van.
2017. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!