Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy kreüljem el az öngyilkoss...

Hogy kreüljem el az öngyilkossággal kapcsolatos gondolataimat?

Figyelt kérdés
Mikor iszom, mint most is, többnyire arra gondolok hogy mekkora elszántság és bátorság kell ahhoz hogy valaki odanyomja a hideg acélt a halántékához, vagy kiálljon egy épület szélére... Nem? Nincs igazam? Rettenet nagy hatalom van az olyan emberek kezében akik ezt meg merik tenni... Rettenetesen érzem magamatz hogy ilyeneken godolkozom. Hogyan tudnám ezt elhessegeni? Nektek volt már hasonló? Lehet törölni a kérdést nyugodtan, aki trollkodásnak veszi legyen boldog...

2017. ápr. 16. 15:09
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
NBa, nincs értelme a kérdésnek. Szóval hogyan kerüljem az ilyen gondolatokat? Mellékesen mániás depresszióban szenvedek..
2017. ápr. 16. 15:10
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj szakemberhez. Az ilyesmit nem lehet egyedül megoldani.
2017. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bizonyos szerek, amik jobban kiváltják az emberből ezeket a gondolatokat, rengeteg gyógyszerrel kísérletezek magamon én hülye, és észrevettem, van olyan, amitől ilyen gondolataim vannak. Mondjuk öngyilkossági az nincs.

Lehet, az alkohol is ilyen.

(azt nem próbáltam még)

Próbálj változtatni inkább az étkezési(alkohol is) szokásaidon, hátha így elmúlnak ezek a gondolatok.

Meg inkább igen, tényleg szakember.

2017. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Van időpontom pszichiáterhez, de csak május végére. ADDIG DÖLGÖLJEK MEG? Isten hozott magyarországon ahol arra hivatott az ember hogy napi 18 órában havi 60.000 forintért nyalja a felsőbbrendűek hátsóját? Okés... inkább a pokol. Elegem van mindenből...
2017. ápr. 16. 15:21
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tudok olyat mondani amivel ne volna bajom... Nem akarok rinyálni, csak segítsetek kérlek! Szakemberhez már van időpont, mit tegyeK?!
2017. ápr. 16. 15:21
 6/23 Mojjo ***** válasza:
100%
Ez a szakember egy pszichiáter, és nagyon távol van időben. Egy pszichológust próbálj keresni addig. Eleve nem tudom, nem megfelelőbb-e, és alighanem _jóval_ hamarabb sikerül időpontot kapnod. Persze a pszichiáteres időpontod maradjon, nehogy visszamondd, de addig is...
2017. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Már azon gondolkoztam hogy ha bemegyek a pszichiáterhez előtte szétvágom a karom had lássa vagy ráborítom az asztalt vagy sírógörcsöt kapok hogy bevigyenek az osztályra... Elegem van, el akarok zárkózni... De lehet hogy csak az ital beszél... Mindig ezt érzem de ilyenkor erősebben.
2017. ápr. 16. 15:30
 8/23 Mojjo ***** válasza:
72%
Igen, az ital felerősíti az alaphangulatot/alapérzéseket. Épp ezért nem jó ötlet ilyenkor. Próbálj pszichológust keríteni mielőbb.
2017. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy apukám is iszik és amikor durván bevan rúgva, akkor mindig mondja, hogy inkább meg akar halni, meg hogy megöli magát. Mikor józan, akkor eszébe sem jutnak az ilyen gondolatok. Durva..
2017. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!


Most éppen nekem is borongós hangulatom van. (Valószínűleg az időjárási front is közrejátszik ebben...)


Ha teheted, javaslom, hogy sétálj egy kicsit egy lakóhelyedhez közeli temetőben. Gondolj arra, hogy az Élet Véges.


Engem a fent említett módszer meg szokott nyugtatni, mikor "világvége" hangulatom van - és úgy érzem, hogy nincs tovább...


A másik verzió: próbáld meg felértékelni az Élet Apró Örömeit. Meglátod, jobban érzed majd magad - CSAK ADJ IDŐT MAGADNAK!


Ui: Áldott Húsvétot Kívánok!

2017. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!