Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak! Találkoztatok már...

Férfiak! Találkoztatok már olyan nővel, akinél gyűrűződés nélkül alakult ki a kapcsolat, mindennemű kinlódás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem kellet küzdeni. Ez a szerelem szintű vágyakozás első látásra. Ha nem is alakult ki tartós kapcsolat, de legalább egyszer vagy akár többször "összebújtatok". Ilyen szituációkra gondolok. Olyan helyzetekre, amiben elvárások nélkül, szimpla önakarásból részt vett a nő. Ahol nem az érdekekkel számolt, hanem tényleg azért feküdt le, mert voltak érzései a partnere iránt és közrejátszott a biológiája. Kimondottan a jó testi adottságú nőkre gondolok. Aki egyébként nincs ráutalva senkire és válogathat.
2017. ápr. 21. 22:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Haver, mond már meg őszintén, hogy te miért akarsz az ilyen nőkre utazni? Oké, hogy szépek, meg jól nézneki ki, de ők nem nők, nem arra mennek, amit te tudsz nyújtani. Engedd el haver ezt az álmot, és inkább keress magadnak valakit, akivel boldog lehetsz.
2017. ápr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ha leírnám az mit befolyásolna haver? A te szemszögedből.
2017. ápr. 26. 09:01
 23/28 A kérdező kommentje:
Ez nem álom. mert megvalósítható. Csak pénz kell hozzá. Jaguár. Toronyóra láncostul, vagy egy normális ember a bombanőktöl.
2017. ápr. 26. 16:54
 24/28 anonim ***** válasza:

Ha neked az jó, hogy valaki csak azért kefél veled, mert van lóvéd, közbe egyáltalán nem kíván, akkor egésszégedre! Boldog ember leszel, tuti! 60 évesen meg majd eszed a kefét, hogy a pénzed maradt, de semmid nincs az életből.


Én még emlékszem arra, mikor a 68 éves főnököm 29 éves feleségét keféltem, mikor a főnök üzleti úton volt egyedül. Felesége vonzódott hozzám, én is hozzá, kegyetlen jó volt a szex, élvezetből dugtunk, de soha nem tudtam volna vele kapcsolatba lenni, mert Ő másra utazott. Szóval így okés a dolog, mármint szex terén, de mint kapcsolat úgy bukta. Megértettük egymást, de ez csak szexről szólt, semmi másról.

2017. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Frankó. Ha kapcsolatot nem is, de egy kalandot nyújtott volna a bombanő, már lehet hogy nem beszélnénk itt. Sajnos a korombeli nők is már egymásra és az idősebbekre akarnak hasonlítani. Mindenkinek kigyúrt pénzes állat vagy igazán pénzes fószer kell. Már aki bombanő... Ezt tagadják, azzal hogy támadnak. Mert az igazság fájdalmas.
2017. ápr. 26. 19:11
 26/28 anonim ***** válasza:
Egy kalandott nyújtott volna, oké. Voltár már nővel? Ha igen, akkor tudod, hogy milyen, ha mindkettőtök kívánja a másikat. Na, amit te akarsz, ott a másik fél nem biztos, hogy kíván téged, itt már totál nulla a szex. Magyarul nem élvezetes a dolog, szóval még most sem értem, hogy miért vágysz ??
2017. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Amúgy vettem észre, hogy öregemberek is járnak a fórumra. Nem olvassák a sorokat kellőképpen, vagy nem tudják befogadni az infót. Nekem biztos nem jó attól, hogy a lóvém miatt fekszenek le velem , mert nincs is lóvém. Annyi, hogy igazi bombanőt kapjak. Egészséges heccelőművészt. Ami van azt nem erre fogom költeni. Egyebekben, igazad van, arra mutattál rá, hogy nem kíván mád részről elismerted és összhangba hoztad a pénz általi szexet. Hát ez jellemző a bombanőre, hogy nem kíván valakit a bomvanő, de a pènzéért lefekszik vele. Egyszerű pénzes férfi azért jó neki, mert attól sok pénzre számít, hiszen szebb embernek képzeli magát nála és azt hiszi hogy ilyenkor a segge ellenértéke a sok anyagi támogatás. Nrm véletlenül válogat! Tudja hogy kit miért akar. Azért nem szexel akkárkivel, mert fél, hogy kiég és nem jell már a kutyának sem a felső tízezerből. Nagy rafkós átkozott lény.
2017. ápr. 26. 21:44
 28/28 A kérdező kommentje:
A másik fél nem biztos hogy kíván. Ez nem életszerű. Most kíván vagy nem kíván? Kívánna, ha alapos fejmosást kapna valakitől , akit tisztel, esetleg ha a nagybetűs élet móresre tanította és lejebb adott volna a nagyképüségből...Ezekre a dolgokra térjünk vissza majd akkor ha kommunizbusba teszik a bombanőt. Akkor a felfogása leér arra szintre , hogy szeretni tudjon és kötődni legyen muszáj. Az lesz az igazi bombanő. Ez egy állat, aki maga sem tudja mit akar és jó dolgában nem tudja mit csináljon.
2017. ápr. 26. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!