Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Ti mit tesztek...

Mit tegyek? Ti mit tesztek annak érdekében hogy leszálljanak rólatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mit tegyek azokkal az emberekkel, akik direkt azt akarják hogy elbukjak, hogy örüljenek hogy nem sikerült nekem? Vannak ilyen osztálytársaim, hiába szól nekik az osztályfőnök, nem kapcsolnak.


A válaszokat köszönöm! :)


16L



2017. ápr. 26. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad hogy teljes komolysággal elébe állsz és megmondod neki hogy bunkó vagy, s örülnél ha leszállna rólad? Mikor kettesbe tudsz vele beszélni, hogy egyik barátnője se tudjon "beleugatni"? Aki szerinted leginkább a kezdeményezője annak próbáld megmondani.
2017. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenek mindig lesznek nem csak az iskolában hanem munkahelyen, vagy a szomszédban esetleg rokonságban. Megkell tanulni lexarni őket.
2017. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Nos, beszéltem már vele erről. Ha előttem sutyorog is mondom neki, de nem hat.


Ha nem foglalkozok vele akkor folytatja, mert tudja hogy nem érdekel engem.


Egy ideig nem érdekelt, odaszóltam neki hogy betelt a pohár, azután se hagyta abba. Ez már évek óta megy, régebbről is sajnos ismerjük egymást.


Voltatok már ilyen helyzetben? :/

2017. ápr. 26. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én folyamatában ilyen helyzetben vagyok. Nem tudsz tenni ellene semmit, max jól elversz egyszer valakit mikor már betelik a pohár. Vagy elmész a bíróságra és feljelentést teszel, perelsz zaklatás címen.
2017. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem még 9.ben kóstolgatott az egyik osztálytársam. Nem piszkált folyamatosan,csak néha. De egyszer olyan hangulatomban talált,épp a tesiöltözőben,hogy ott a fél osztály előtt elkaptam és beleverdestem a fejét a csempèbe. Onnantól kussba volt. Utána már senki nem csipkelődött. Pedig az a csaj vagy két fejjel magasabb volt nálam.

Ha ilyen megfordul a fejedben,akkor úgy csináld,hogy ne lássák olyanok,akik beköpnek a tanároknál. Nehogy még te kapj fegyelmit.

2017. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!