Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg fogok BOLONDULNI! Ezt...

Meg fogok BOLONDULNI! Ezt egyáltalán ki lehet bírni ép ésszel?! Mert ha igen, kérlek titeket, mondjátok el!

Figyelt kérdés

Egy átlagos napom:


- Felkelek, általában elalszom MINDEN REGGEL minimum 5-10 percet kések suliból, mert előző éjjel nem tudok elaludni az idegességtől.


- Kapkodok, öklendezek az idegtől miközben készülődök. (Ma reggel volt időm megmérni a vérnyomásomat, 159...)


- Elindulok a suliba, halálra leizzadok mire beérek a suliba, mert persze sietnem kell (és ro***dt dagadt is vagyok, de sportolok, igyekszem tenni érte)


- Halálra izzadva, büdösen (hiába a dezodor) beérek, mindenki jól végignéz rajtam, persze a tanár is mert ugye kések, és törölgetem magam az egész első órán mert szüntelenül izzadok meg remegek az idegtől, mert félek emberek közé menni (főleg a korosztályom közé).


- Az előző napi tanulásra fittyet hányva egy szemét dolgozatot se tudok megírni kettesre mert annyira rettegek az órákon hogy elszúrom mindig.


(mellékes hogy rendszeresen vannak átvirrasztott éjszakáim és pánikrohamaim)


- Hazamegyek, örülök ha út közben nem hányom el magam éhgyomorra (igen, a gyomorideg).


- Tanulok 4-5 órát (tökmindegy milyen technika, mindent próbáltam már) de persze semmi sem marad meg másnapra


- Megint lefekszek izzadni meg reszketni fél éjszkaára az ágyban hogy utána rémálmaim legyenek.


Rengeteg lelki bajom van és rettegek az emberek között is.



2017. máj. 2. 21:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nagyon tetszett, ahogy leírod a szitut:)


Lehet, hogy írással kéne foglalkoznod.


Tudom, mit tegyél, hogy jobb legyen, de az könnyebb leírni, hogy mit tegyél, ha azt akarod, hogy még rosszabb legyen ez az egész sz@rság: menj el egy pszichológushoz.

2017. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Túlzott stressz és erős szorongás. Én is ilyen voltam. Pszichiáter gyógyszert írt fel. Enyhítette a tüneteket.
2017. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

hat en ojat ajanlanmek h ebed utan egy fel ora alvas de nem tobb es az fel tolt es utol ered magad legalab suliba be ersz hajra


amugy meny el suli pszihologushoz o is segit atlatnmi es on ismeret es problemamegoldasr akoncentralj meg celjaidra hajra

2017. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod 159/micsoda?

Pulzusod?

2017. máj. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a szünetben tanulnál? Nekem bevált. Mármint leérettségiztem. Viszont amit a szünetben tanulsz meg, azt nagyon hamar elfelejted. Amikor kijártam a sulit, úgy éreztem, hogy egy tonnás teher esett le a vállamról, még a középiskolás könyveimet is kidobtam. Aztán persze megjött a kedvem a tanuláshoz és megvettem újra a középiskolás könyveket és végigrágtam rajtuk magam és még egy másik középfokú OKJ-s bizonyítványt is szereztem.
2017. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A mai napon túlestem, piszok rossz volt, de legalább túl vagyok rajta. Nincs már annyira baj legalább... Még mindig hányingerem van, főleg hogy általában akkor zabálok be egész napra "eltároozok" ha hazaérek, és az most történt meg.
2017. máj. 3. 14:52
 17/19 anonim válasza:
Szia hasonló helyzetben vagyok én is az iskolában, tudom milyen rossz dolog ez
2017. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg nagyon rossz lehet. Szerintem mindenképpen menj el egy pszichológushoz, akár kezdheted az iskolapszichológussal is. Egy próbát megér, manapság egyre többen járnak, fiatalok is.

A tüneteid alapján én többek között szociális fóbiára tippelnék, de nem vagyok szakember.

2017. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Egész nap nem eszel és este kizabálod a hűtőt: ez biztos út a hízáshoz. Próbálj meg inkább magaddal vinni valami kaját, amit szünetben csipegetsz, sok zöldség, kevés cukor és szénhidrát. A sportot ne hagyd abba az jó.


Ahogy elkezdesz fogyni minden problémád szép lassan megszűnik. Kevesebbet fogsz izzadni, a vérnyomásod helyre áll, a sikerélménytől megjön az önbizalmad, aztán a nők is. Hosszadalmas és nem könnyű folyamat, de kitartás, ne engedj a sötét oldal csábításának!

2017. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!