Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meghalt a Barátnőm, legszívese...

Meghalt a Barátnőm, legszívesebben öngyilkos lennék mert nagyon szomorú vagyok miatta, mert nagyon szerettem, Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

3 napja halt meg, betegségben, azóta csak sírni tudok miatta. 8 hónapig voltunk együtt.:(

Mit csináljak? Mert igazából Ő volt mindenem, nélküle egyedül maradtam, és nagyon rossz így az élet... 19 éves volt még csak :((((((

Miért ilyen igazságtalan az élet!!!???:(((((((((

Mit csinálnátok a helyemben?(20f)


2017. máj. 4. 14:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Részvétem
2017. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most halt meg a Nagypapám, és ezek olyasmik, amik beleégnek az ember életébe - és változtatni sem lehet rajta, sajnos. Viszont abban biztos vagyok, hogy nem akarná a Barátnőd sem, hogy szenvedj. Nehéz dolog, de biztosan azt akarná, hogy pozitívan tekints a jövőbe. Készülj fel arra is, hogy a párkapcsolat nagyon nehéz lesz eleinte, es nem fog érdekelni más nő egy jó darabig, de ez természetes. Elfelejteni persze nem lehet, de idővel könnyebb lesz, meglátod. Az öngyilkosság nem túl jó ötlet, hihetetlenül nagy fájdalmat okoznál vele pont azoknak, akik a legjobban szeretnek. A családjára és a barátaira számíthat ilyenkor az ember. Nem próbállak vigasztalni, de kitartást, sok erőt kívánok Neked.
2017. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

Először is fogadd részvétem! Elképzelni nem tudom, hogy milyen borzalmas lehet!

De semmi esetre se legyél öngyilkos. Nem akarhatja, hogy miatta halj meg.

2017. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Annyira rossz, mert még így 5 nap eltelte után sem tudom elhinni, hogy már nem él, és soha többet nem látom a Barátnőmet.:((( Ma reggel is ahogy felkeltem, egyből Rá gondoltam, és egy pár másodperc múlva jutott az eszembe, hogy meghalt, olyan borzalmas ez, mint valami rossz álom, csak sajnos igaz, megbolondulok, miért kellett meghalnia?????:(((
2017. máj. 6. 22:36
 15/19 anonim ***** válasza:

Tényleg igazságtalan, borzalmas lehet!

Nem mondom, hogy lépj tovább, az még nagyon korai lenne.

Az a fontos, hogy sose hagyd magadban a dolgokat. Bármit érzel, mondd el a családnak/barátoknak.

Ő sem akarná, hogy szomorú legyél.

Kitartást!

2017. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ami a barátnőddel történt :( Számomra is felfoghatatlan, hogy egy ilyen fiatal ember, mint ő, aki előtt még ott állna az élet, meghaljon, ráadásul valaki más hibájából...Ebből is látszik, hogy sokszor nem azok kapják a legnagyobb pofonokat az élettől, akik amúgy megérdemelnék, hanem akik semmiről sem tehetnek..

És őszintén nem tudom, mit csinálnék ilyen helyzetben..Szerintem valahol belül én is meghalnék Vele együtt...:(

2017. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy lányt, az ő barátja egyszer csak derült égből villámcsapásként felakasztotta magát.

2 évébe telt, mire egyáltalán elkezdett újra ismerkedni (19 volt, amikor elment a srác), és nem azonnal lett kapcsolata akkor sem. Viszont ma már (23 éves) boldog egy másik, igazán jóravaló sráccal.

Amit ezzek akartam mondani, hogyh agyj bőven időt magadnak a feldolgozásra.

2017. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Felfoghatatlan, de gondolj arra, hogy nem szenvedett, amikor meghalt. Ez nem olyan, mint egy közúti baleset vagy bármilyen más halál, álmában érte. Nekem ez a tudat sokat segítene, hogy nem fájt neki.
2017. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!


Bozalmas lehet most Neked!

Időbe telik, mire egyáltalán tudatosul maga a tény, hogy nincs többé, a hiánya. Aztán jönni fog a nagyon mélypont, amikor értelmetlennek tartod az életed Nélküle!

Bár,úgy latom, már ebben a szakaszban vagy. Sajnos ezt nem lehet kikerulni, vagy atugrani,ami a leghosszabb, és a legrosszabb! Aztán jön az elengedes folyamata, ami szintén nehéz.

Azt tudom tanácsolni, hogy semmiképp ne legyél egyedül,Családdal, Barátokkal vedd körül Magad!Minden fájdalmat add ki Magadból! Ha úgy érzed, uvolts, sírj, semmit ne tarts vissza! Kegyetlen, de meg kell élni a fájdalmat, hogy el tudd fogadni, és tovabblepj. Az egyértelmű, hogy mindig Benned lesz, mindig fájni fog, de idővel enyhül.

Az előttem szólókhoz csatlakoznék, hogy nem akarná, hogy utána menj!

Ne csinálj hulyeseget!

Menj el Szakemberhez, és a Család, Barátok segítségével könnyebb lesz a feldolgozás, elfogadás!

Irgalmatlan sok erőt és kitartást kívánok Neked!

Sikerülni fog! Ezt sose feledd!

2017. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!