Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan nyissam ki anyám (44)...

Hogyan nyissam ki anyám (44) szemét, hogy ne jöjjön össze egy 21 éves csávóval?

Figyelt kérdés

15 vagyok, van egy 23 éves nővérem...

Szerintem k**** röhejes lenne, de nem képes belátni.. és ő hajlandó lenne engem elengedni itthonról, mert nem fogadom el a csávót...

Mit mondjak neki???


2017. máj. 4. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Röhejes vagy sem, ez az ő döntése. El kell fogadnod.
2017. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

Miért zavarna, ha anyukádat néha megfektetné egy fiatal srác? Kit érdekel, mások mit szólnak?

Ne mondj neki semmit, nincs beleszólásod a magánéletébe.

2017. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Én azt mondanám hogy ez titeket zavar és nyugodtan hogy te nem bírod a csávót. Amúgy csak azt nem értem hogy mit értesz az alatt hogy "ő hajlandó lenne engem elengedni itthonról."Mondjuk amúgy 20 év korkülömbség van közöttük.
2017. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Helyesbítek téged...
2017. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

El kell fogadnom, hogy a falu lenézne engem is ez miatt? El kell fogadnom, hogy a nővéremnél is fiatalabb csávója van?

Egy házban élek vele... szerintem ilyenkor még van beleszólásom, hogy ki van ennyire közel hozzám...

2017. máj. 4. 19:31
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

hát de miért n3m bírod a csávót?

sok nő nagyon imádja a fiatal fiúkat, mi bajt látsz ebben? sztem jó haverok is lehetnétek inkább. .... de tényleg nem értem, mi a bajod

2017. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom mit tennék ezzel a csávóval, de nem éreznék jól magukat, az biztos.
2017. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
El kell fogadnod. Mivel kiskorú vagy. Ha anyád meg vele boldog, akkor legyen az.
2017. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mégis mit tehetnél? Szerintem mindenkit zavarna az ilyesmi, de ha már döntött és nem hallgat a szép szóra nem tehetsz mást, minthogy nem foglalkozol velük nem szólsz anyád életébe. Azért szerintem szeméség, hogy nem gondol rátok, mert ugye van egy 23 éves nővéred, még a végén rámozdul. Én egy hasonló helyzetben lelépnék apámékhoz.
2017. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs apám.
2017. máj. 4. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!