Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan nyissam ki anyám (44)...

Hogyan nyissam ki anyám (44) szemét, hogy ne jöjjön össze egy 21 éves csávóval?

Figyelt kérdés

15 vagyok, van egy 23 éves nővérem...

Szerintem k**** röhejes lenne, de nem képes belátni.. és ő hajlandó lenne engem elengedni itthonról, mert nem fogadom el a csávót...

Mit mondjak neki???


2017. máj. 4. 19:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, ha anyukád szerelmes.
2017. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, ha a saját lányát is lepattintaná egy sutyedli miatt akkor ez már a vég. xD Nem minősítem az anyádat, de fia korabeli csávóval kufircolni nem sok észre vall. Nem tudom mit tud adni neki mikor a tojáshéj ott lifeg a hátsóján még, csak nem fetrengenek 0-24-ben az ágyba, mert az szép kevés az élethez. Én a helyedben összecsomagolnák aztán elköltöznék a nővéredhez. Ennek a kapcsolatnak jó vége úgy sem lesz, valaki valakit jól kifog használni, szerintem a srác az anyádat.
2017. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Gondolom oda is akarja költöztetni a lakásotokba, nem ? *
2017. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

#10

Hát gondolom nem a gólya hozott. Biztos vannak rokonaid vagy ilyesmi.

Elég nehéz helyzetben vagytok a nővéreddel és nem jósolok fényes jövőt, ami a kapcsolatokat illeti, mert ugye 21 éves sucsó lesz az apád (inkább nem mondom mit csinálnék egy ilyen helyzetben a csávóval, mert nem legálisak a gondolataim :D) Kitartást nektek és reménykedj benne, hogy anyádat hamar elhagyja majd egy fiatalabb nőért, aki nem a nővéred. 😏

2017. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő válaszokat. <3
2017. máj. 4. 20:04
 16/19 anonim ***** válasza:

Okés, hogy vannak idősebb nők, akik szeretik a fiatal fiúkat, akkor ismerkedjenek ilyenekkel, járjanak néha össze felőlem, de azért az már durva, ha egy 44 éves nő komoly kapcsolatot kezdene egy 21 éves kiscsávóval..Szerintem ha egy ennyi idős, két gyerekes nő egy 21 éves fiúban találja meg a szerelmet, ott már bajok vannak..

Hát én nem tudom, mit csinálnék ilyen helyzetben, de én sem örülnék neki, az biztos. Tök gáz szerintem az egész szituáció, hogy az anyád pasija korban jobban illik a nővéredhez meg még hozzád is, mint az anyátokhoz..De túl sokat nem hiszem, hogy tehetsz, nekem kicsit az jön le ebből az egészből, hogy anyádnak valamiféle kapuzárási pánikja van, ezért ismerkedik sokkal fiatalabb fiúkkal, mert ezzel azt bizonygatja magának, hogy még mindig jó nő, még mindig kell a fiatalabb pasiknak is..És szerintem ha csak megmondanád neki, hogy ez gáz, azt úgy venné, hogy leöregezed és még inkább be akarná bizonyítani, hogy márpedig ő még mindig fiatalos és még jobban ragaszkodna a feleannyi idős kis barátjához. Szóval szerintem hagyd, hogy magától rájöjjön, egy olyan korú nőhöz, mint ő, nem 21 évesek valók..Bár akár még az is lehet, hogy jól meglennének együtt, de annak elég kicsi az esélye.

2017. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ne anyáddal foglalkozz... Foglalkozz a jövőddel. Az fontosabb. Több van a te életedből hátra mint az övéből. Sz*rd le és gondolkozz azon, a jövőd hogyan tehetnéd jobbá, ha a jelenben ragadsz ráb*, mert attól nem lesz jobb, hogy azon próbálsz változtatni, amin nem tudsz. Ne azon rágódj. Rágódj azon amin tudsz, sz* le a világot. Te vagy a fontosabb.
2017. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nyugi, a csávó lefekszik vele párszor, aztán ott fogja hagyni. Nehogy azt hidd már, hogy egy 21 éves pasi komoly kapcsolatot akar egy 44 éves nővel, akinek ráadásul gyereke van, aki vele él... Akármit etet be anyáddal, csak egy-két menetre akarja megfűzni és kész.


Ennek ellenére anyád viselkedése nagyon gáz, és nem csak azért, mert annyi esze van, hogy egy olyannal kufircoljon, aki a fia lehetne (az ilyen nők szinte kivétel nélkül defektesek, ezt komolyan mondom), hanem azért is, mert egy-két numera miatt a saját iskolás gyerekét is elküldené. :S Na, ez a megdöbbentő ebben a sztoriban, hogy egy 15 éves gyerek érettebben gondolkodik, mint az anyja, csak mert neki kedve támadt a.............

2017. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
"Értelmes" válaszadóknak: De neki akkor is egy férfira, apára van szüksége, nem egy "nagytesóra".
2017. máj. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!