Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy jelenleg nincs kedvem az emberekhez?

Figyelt kérdés
Tehat.... hol is kezdjem? Szoval most szerelmes vagyok valakibe(irtozatosan... nagyon... legszivesebben vele lennek egesz nap) de o ezt nem tudja... esss... mar szinte megorulok ettol. Es nem mondhatom el neki,mivel akkor meg ennyit se beszelnenk mar szerintem... a lenyeg az hogy igazabol nincs kedvem semmihez... max baratnommel beszelgetnek errol... ma is suliba leszoltak hogy milyen bunko vagyok... de valahogy leszarom a velemenyuket... egyszeruen nem tudom kiverni ot a fejembol... mar sirtam is miatta egy parszor. Szerintetek mit csinaljak? Hagyjam mig elmulik? ( marmint az hogy nincs kedvem semmihez) vagy szerintetek?:( 14/L

2017. máj. 5. 22:16
 1/2 Djjjozsiiiii ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy elmondasz neki egy titkot, de csak akkor ha megígéri emiatt nem haragszik majd rád, és továbbra is beszélni akarsz majd veled.


Amúgy, ha ugyanannyi idős mint te, valószínűleg nem veszi észre ha tetszel neki.


Rengeteg női praktika van a behálózásra :) Én is bedőltem egy párnak.

2017. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg? Jó tudni:D amugy köszi a válaszod
2017. máj. 5. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!