Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék hajléktalan...

Hogyan tudnék hajléktalan lenni? A fővárosban vagy vidéken éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Miért szeretnél hajléktalan lenni?


Hidd el,nem olyan jó dolog az. Sajnos én 18 évesen a hajléktalanszállóra kerültem,mert a szüleim kiraktak. 3 hónapot ott töltöttem,aztán kijöttem külföldre dolgozni.

Egyáltalán nem buli az egész!!!!


De,ha annyira az akarsz lenni fogd meg magad azt költözz be a Blahára! Istenem -.-

2017. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi ésszel nem lehetsz több 15 évesnél. Nem kaptad meg szülinapodra az ájfon 7-et, vagy mi a bajod?
2017. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván a fővárosban,ott csak elég beállni a piros lámpához és 5-10 percenként van egy 100-asod. Vidéken meg kezedbe nyomnák a kapát hogy akkor itt a hektár ki kéne gyomlálni.
2017. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

HOL ÉRI MEG JOBBAN? Ember, a hajléktalanok nem azért lesznek azok, mert az jobban megéri bárminél is :D Ha te önként és dalolva akarod elb..szni az életedet valószínűleg végérvényesen, akkor minek nézed, hogy mi éri meg jobban? :D


Egyébként a mai világban, ilyen szociális háló mellett abszolút minden erőlködés vagy tudás nélkül bőven el lehet vegetálni minimális erőbefektetéssel egy alibi munkával, úgy hogy nem válsz csövessé és viszonylag kényelemben is leszel.

2017. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4#, tanulj meg gondolkodni. Egyértelműen nem betondzsungelben.
2017. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vidéken jobban az életedre törnek mint a fővárosba
2017. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb! Fogod magad, elmész a fővárosba, keresel magadnak egy biztonságosnak tűnő helyet, és kész is! DE!!!! Ne akarj hajléktalan lenni! Csak annyi előnye van, hogy nem kell dolgozni, de egyébként maga a pokol!
2017. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
a kérdés nem hülyeség! pl amerikában a nyugati parton egész jó módban élnek hajléktalanok
2017. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem kell messze menni, Budapesten, és más városokban is rengeteg ingyenélő van, akinek felajánlottak lakást, munkát, de inkább maradtak hajléktalanok, "mert a fővárosban jobban meg lehet élni"...

Olyan statisztikákról is lehet sajnos hallani pl Kolozsváron, hogy egy átlag hajléktalan egy átlag kereset dupláját, tripláját potyázza össze, és sokan vannak, akik faluról járnak be koldulni. Ezért igen komoly törvénytervezeteket és kampányokat indítottak a koldulás ellen. Persze sajnos ebben benne vannak azok is, akik néhányan valóban beleszülettek az életformába, és egy fajta "stricinek" hatalmas részeket kell leadjanak, hogy tovább maradhassanak. Durva dolgok vannak...

Én ezért nem adok sose pénzt koldusnak, ha kenyérre koldul pl, hanem veszek egy perecet, kenyeret neki, ha tovább pofátlankodik, akkor mehet a szeme világába, nem kap semmit, örüljön, nem töröm el a kezét (azt is csak azért nem, mert azzal könnyebb koldulni, sokan gyerekeiknek törik el, hogy tudjanak nyomorékat játszani élethűen, mert többet adnak... nyavalyás gazemberek.)


Amúgy meg szerintem tényleg, csak simán unatkozik a kissrác, vagy csak simán provokatív a kérdése.

2017. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

idézett egy cikkből



Jobb dolguk van külföldön


– Az angliai Nottinghamben hetente hétszáz fontot (260 ezer forintot) is megkeres egy koldus, egy év alatt több mint 13 millió forintot.


– Az iráni Talat Habibanról halála után derült ki: világéletében vagyonos emberként koldult, számos nagyvállalat és többhektárnyi föld birtokosa volt.

2017. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!