Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fogyatékosnak hivnak az...

Fogyatékosnak hivnak az osztalytarsaim mit csinaljak ez ellen?

Figyelt kérdés
Iskolat valtottam es allandoan kicsesznek velem az osztalytarsaim es semmit nem tudok ellene tenni...
2017. máj. 22. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ilyen a tinikor... mindenkit észrevesznek valami miatt


Ignorálás a legjobb. Használd!

2017. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 acelsziv ***** válasza:
57%
Én anno kiválasztottam a hangadót és veréssel nyomatékosítva magyaráztam el neki, miért nem frankó szemétkedni velem. Utána haverok lettünk.
2017. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

járj fejlesztésre.

Itt találsz segítséget:

[link]

2017. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi bajom csak nem szeretek veluk haverkodni
2017. máj. 22. 17:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Szard le őket nagy ívben. Ha gúnyolódnak, csak szóljál vissza neki, hogy sz...tok le egymást ti köcsögök.
2017. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A gyerekek nagyon tudják egymást bántani. Rosszul vannak nevelve.
2017. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mindig visszaszóltam, aztán vagy békén hagytak, vagy a sz@art is kivertem belőlük.
2017. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nevess a szemükbe és mondd ezt: Ma is kiszakadt bennetek a humorzsák
2017. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tiboo Martino ***** válasza:
Kérdezd ezt tőlük! - Miért nem a lányokkal foglalkoztok, nem tán homok került a gépezetbe?
2017. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Csakalinketszeretnem válasza:
Kezdj el sorozatot nézni legalább otthon eltereld róla a gondolatod. Ha le akarod őket kezelni, ahhoz nagyobb pszihológia kell én speciál egyik osztálytarsamtól tanultam, akik nagyon csórók voltak lehetett őket piszkálni, ő azt csinálta, ha mondjuk elesett akkor mondta, hogy elég szar bénának lenni, szóval mindig fokozta és megtanult magán is nevetni, nem mondom, hogy csináld ezt, mert ennek a művészetét nehéz elsajátítani, de ilyesmi alapon lehet gondolkodni, ha valamit tényleg rosszul csinálsz valld be, az emberek hülyék szeritik, ha elismerik az "igazukat"
2017. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!