Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A csúnya lányoknak soha nem...

A csúnya lányoknak soha nem lesz egy fiú, aki szereti őket?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 21:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
85%
Vannak csúnya fiúk.
2017. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
65%
De igen, viszont a csúnya fiúknak sokkal nehezebb párt találni.
2017. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lenne? A volt osztályomból a legcsúnyább lányok már 15 éve férjnél vannak, a legszebbek meg még most sem.
2017. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
54%
Biztosan lesz, előbb vagy utóbb. De ha már megvan, akkor meg kell becsülni.
2017. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
72%
Sok lány csak csúnyának tartja magát... nem azt kell alapul venni amit a tv ben látni.
2017. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
39%
Lesz, ne aggódj. Még csak nem is feltétlenül lesz csúnya a fiú. Három párt is ismerek, ahol a srác jó megjelenésű, a lány pedig csúnya. Mondjuk mindhárom srác nagyon félénk, de ez nem baj, legalább nem fognak megcsalni.
2017. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
50%

Szépség relatív, mindenkinek más a szép. De ha ennyire nincs önbizalmad a külsőd miatt, gondolj bele, sok embernél, akik nem felszínesek a belsőértékek sokkal fontosabbak, mint a külső. :)

Vegyünk példának egy almát, hiába szép piros, ha belülről rohad. Csokinál meg, hiába szép a csomagolás, ha nem finom, esetleg lejárt a szavatossága. :D

Ezt most nézzük embereknél, hiába néz ki jól az adott lány, ha egyszerű mint egy faék, vagy nincs meg vele a közös hang.



Elnézést az esetleges hibákért!

2017. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
45%

A csúnya lányoknak általában könnyebben alakul ki tartós kapcsolata - feltéve, ha a mércét a saját szintjükhöz igazítják.


Nyilván vágyhatsz a pasik legjobbjaira, de azoknak nem fogsz kelleni hosszútávra, mert vannak sokkal jobb választási lehetőségeik is, és általában dúskálnak a csajokban. Miért is ragadnának le egy nőnél, főleg, ha az nem egy 10 pontos csaj? Tőlük csak annyit várj, hogy meghúznak, és ennyi.


Ha boldog akarsz lenni, akkor először is őrizd meg a szüzességed. Bárki bármit mond, a nők egyik legfőbb értéke a szüzességük, és elsőnek lenni megtiszteltetés, még akkor is, ha csúnya lány az illető. Csak olyan fiúnak add oda, aki bizonyította a komolyságát, és HASONLÓAN áll a fiúk rangsorában, mint a te a nőkében. Magyarul ne legyen sok választási lehetősége a nők között. Ő meg fog becsülni téged, hogy te legalább összejöttél neki, és örülni fog, hogy van mellette egy csaj, akinek ráadásul ő az első (azaz értéket jelent a fiú számára).


Hidd el, még ha csúnya is egy fiatal lány, ha megőrzi az ártatlanságát, és megfelelően választ partnert, akkor megtalálja a hosszútávú boldog párkapcsolatot. A magam részéről én inkább vennék feleségül egy 5 pontos lányt, akinek én vagyok az első, mint egy 9 pontosat, aki már megvolt a város minden alfahímjének.


Remélem megtalálod a boldogságot!

2017. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
55%
Minden csúnya lány ismerősöm talált valakit, legfeljebb várniuk kellett 20-22 éves korukig. Butaság az is, hogy lejjebb kell adni, átlagos kinézetű férfi szokott összejönni az ilyen lányoknak is és hosszú kapcsolat. Nem kell elkeseredned, maximum akkor, ha modell kinézetű férfit akarsz.
2017. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
32%

Ez milyen hülyeség már, hogy egy lány legfőbb értéke a szüzessége? :D Én is lány vagyok egyébként, aki nem túl szép és még én se voltam senkivel, szóval úgy írom ezt, hogy szerintem ez egy baromság..

Mitől lenne értékesebb egy lány azért, mert még nem feküdt le senkivel? Alapból, ezt az információt szerintem nem írja ki a homlokára, hogy mindenki lássa, milyen "értékes" is, szóval egyáltalán ki szemében lenne értékes?

Meg szerintem szűznek lenni minél több ideig inkább rossz, mint jó, mert egyrészt ha benyögöd valakinek mondjuk 25 évesen, hogy még szűz vagy, azt fogja gondolni, hogy biztos valami gond van veled, ezért nem sikerült még pasit találnod, vagy hogy valami válogatós, egoista kis p1csa vagy, aki ilyen kinézettel örülhetne, ha egyáltalán hozzányúl valaki, ennek ellenére mégis az egekben vannak az elvárásai..

Meg szerintem a legtöbb fiú már csak azért sem fog hanyattesni tőled azét, mert szűz vagy, mert így az első együttlétkor is csak kínlódás lesz, mert fáj, meg lehet, út közben meggondolod magad, mert még sose voltál senkivel és félsz, nem jól csinálsz valamit, vagy nem fogsz tetszeni neki, vagy nem lesz jó, mert mivel még nem szexeltél, nem tudod, melyik pózban a legjobb pl...

Meg amúgy nem is értem ezt a..gondolkodásmódot vagy mit, hogy aki nem él nemi életet, az valami szent ember...Szerintem attól még, hogy nem vagy esetleg olyan szép, még nem kéne megtagadnod magadtól a jó dolgokat. Nem azt mondom, hogy legyél egy qrva és menjen át rajtad a fél város, de most ha egyszer kívánod és pl. találsz gy fiút, aki ha komoly kapcsolatot nem is akar, de mondjuk alkalmi kapcsolatot igen, miért mondanál rá nemet, miért kéne cölibátust élned, csak mert mondjuk ritkábban juthatsz szexhez? Épp ezért kéne megragadnod az ilyen alkalmakat, nem elutasítani mindenki közeledését és a végtelenségig várni, amíg valaki szerelmet nem vall neked..Amúgy ez meg a másik, mi alapján döntöd el, valakivel lefeküdhetsz-e vagy sem? Onnan tudod, hogy úgy is veled marad hónapokig vagy akár évekig, hogy nem éltek nemi életet? :D Szerintem egy felnőtt/majdnem felnőtt nőnek gáz így kéretnie magát, ezzel nem azt éri el, hogy minél jobban tisztelni fogja a pasija, csak azt, hogy megcsalja vagy szakít vele, mert már unja..

19L

2017. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!