Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenkit megtalál a szerelem?

Mindenkit megtalál a szerelem?

Figyelt kérdés

Igazából talán az érdekelne, honnan indul ez a mondás, vagy mi is az alapja. mert saját példámból kiindulva, és sok akár itt feltett kérdés alapján ez közel sincs így. Sajnos sok ember van aki hiába igyekszik, sose kapnak viszonzást az érzelmeik. Ha közelebb is kerülnek egy lányhoz/fiúhoz, mindig van egy " de " és végül ugyanúgy maradnak magányosak.


Akkor, hogy is van ez? Azt megértem, ha valaki nem is keres, az biztosan nem talál, ez szabad döntés, de oly sokan próbálkoznak, és mégse, csak kudarc éri őket. Mégis honnan ered ez, hogy mindenkinek van párja?



2017. máj. 26. 02:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkit.

Akit igen az úgy szereti.

Akiket nem, Ők is lehetnek boldogok. Csak másként.


Az egyik elérzékenyülős, romantikus, a másik tárgyilagos és mindig józan. (úgy értve, hogy józan - a lila ködtől - "szerelemtől". Csak kevesen vannak akik ebben a ködben folyamatosan képesek élni.)

Sőt, vannak, akik előre eldöntötték, hogy családot sem óhajtanak.

Az ember bonyolult, és nincs rá recept, hogyan és kinek mi az igénye.

2017. máj. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Történt velem ilyesmi.2szer

Az elsőnél azt hittem megtalált,de attól tartok tévedtem.

A másodiknál mikor már továbbment,jöttem rá csak hogy megtalált.

Sokat tanultam és érettebb is lettem ezektől az élményektől,de sajnos közben elég sok vért vesztettem.Persze nem igazit.

A mondás onnan ered hogy elég sokan és sokfélék vagyunk ahhoz hogy legyen 2 nagyon hasonló személyiségű a tömgben.Matek

Aztán vagy találkoztok vagy nem.

De inkább nem.Vagyis nekem összejött asszem,csak elbénaztam.

Gyakorlatilag tehát nem

2017. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek túlnyomó többsége szereti a társaságot és szeret szeretve lenni. A mondás valószínűleg valami vigaszféle lehetett az összetört szíveknek, hiszen mindenki ismer olyan embert, aki szeretne szerelmes lenni, csak vagy nincs kibe, vagy rossz partnert választ hozzá. Elképzelhető persze, hogy valahol a világban él egy ember, akivel tökéletesen összeillene, ám a körülmények miatt sosem fognak még csak találkozni sem.
2017. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen,megtalál.

Nem érdemes ezen görcsölni.

Ez nem olyan,hogy keresed mondjuk a kulcsodat és hopp megtalálod.

Legtöbbször csak jön.Ott és akkor, ahol esetleg nem is várnád..

2017. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem keresed, meg rad találhat ha v kinek meg tetszel és kezdeményez.

Már rad is talált!! :)

Hogy honnan ered?

Mende -monda szerintem.

Előbb -utobb mindenki megtalálja élete párját , szerelmet. :)

Vagy nem :(

2017. máj. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!