Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy bekattantam?

Figyelt kérdés
A sok sikertelenség az életben és az emberi kapcsolatok hiánya miatt úgy érzem, hogy bekattantam, megőrültem, és hogy már nem érdekel semmilyen erkölcsi vagy morális dolog sem, hanem bármire képes vagyok...
2017. máj. 30. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg egy olyan megbízható rokon/barát/ismerős, akivel megoszthatnád, hogy mi nyomaszt? Anno engem is értek negatív dolgok az életben, de soha nem adtam fel, hanem vettem egy mély levegőt és megpróbáltam talpra állni. Tudom, hogy külső szemmel könnyű okoskodni, de minden eső után kisüt a nap! :)
2017. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval úgy érzed bármire képes vagy?

Ezt inkább pozitív bekattanásnak nevezném, amit nem kell meggyógyítani. Jó ez, ilyen állapottal jóval nagyobb sikereket el tudsz érni mint eddig, mivel már nem érdekelnek téged az ilyen erkölcsök.

2017. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Egyébként úgy utálom az ilyen túldramatizálást, hogy "megpróbáltam talpraállni egy mély levegővel!", meg az ilyen nagyon nyálas túl lihegést.

Én amikor rohadt nagy szarban voltam, soha nem gondoltam ilyeneket, nem pityeregtem soha hogy "talpra kell állnom, menni fog!", nem beszéltem meg senkivel a gondjaimat, egyszerűen csak elegem lett abból hogy nem sikerül semmi, leszartam mindent, és utána instant hajtottam a sikerre. Nem az hogy megállok lelkizni a nyomorékokkal akik konkrétan semmit nem tudnak nyújtani csak együttérezve sajnálkozni.

2017. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
hát ha bármire képes vagy, akkor minek itt nyavajogsz? változtass..
2017. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, ki vagy, mi vagy? Valami bővebbet írhatnál magadról. :)
2017. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés, hogy akarsz is valamit tenni, vagy elfogadod, hogy bekattantál?
2017. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!