Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Önbizalomhiány ellen valami...

Önbizalomhiány ellen valami megoldás? 15/L

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Kerüld a GyK-t, kezdetnek.
2017. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

Lásd 1-es válasz!


+ sport (ha fejlődésnek indulsz akkor lesz sikerélményed és lesz egy kapaszkodód ami önbizalmat adhat, meg a tested is jobb formában lesz)


+ keresni olyan csoportot, foglalkozást, hobbit, ami érdekel, így emberek is lennének akik támogatnak a közös tevékenységben, plusz ott a tudat, hogy valamit leteszel az asztalra, valamiben más vagy mint a többiek.


Önbizalmat mindig a pozitív visszacsatolásokból nyerünk legtöbbször, meg amikor látjuk, hogy a célunkat szép lassan elérjük, és a tudat, hogy képesek vagyunk rá ha akarjuk. Az értékeinket nekünk kell megtalálni, és tudatosítani magunkban, mert mi vagyunk önmagunk első felfedezői.

2017. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Tisztázd magaddal, hogy az önbizalom az egy káros dolog és akkor nem fog hiányozni.


Ha nem bízol magadban az nem azt jelenti, hogy nem tudsz felnőtté válni, önállóan dönteni, kiállni az igazság mellett.


Ezeket kicsiben kell kezdeni és tanulhatók.

2017. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerető pasi, sport,sok idő töltés olyan közegben ahol jól érzed magad (társaságban). Aztán nem hasonlítgatod magad másokhoz. Aztán amint a sport megteszi a hatását megszeretni a saját tested, és ezt el is fogadni.
2017. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez ellen csak te tudsz tenni. Sokan írták a sportot, én is annak idején ezzel próbálkoztam, de őszintén szólvan nekem úgy nem jött be, persze nem vagyunk egyformák. Lehet furcsán fog hangzani de én féltem anno a váratlan szituációktól, kerültem a konfliktusokat aztán elkezdtem belemenni ezekbe... jó egy év után éreztem változást (akkor tudatosult bennem). Nekem nagyon bejött az úgymond spontán élet és a meditáció. Nem kell mindent nagyon túl gondolni, egyszerűen megéled és tovább mész.

Ahogy az elején is írtam, ez csak rajtad múlik. Neked kell eldöntened, hogy akarsz-e változtatni. A változásért pedig tenni kell.

2017. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2#, ne ossz e témában tanácsot, mert nem gondolkodsz esélyekben, ezzel nagy esély van, tanácsaid követésével még jobban fognak szenvedni.



Gondolkoznod kell. Megcáfolhatatlan tényekből megértened, nincs okod önbizalomhiányra, csak magadhoz kell hasonlítgasd magad.

Mindenki random megszületik, nem tehet róla. Valamilyen agyi szinttel, tulajdonságokkal, testtel, nemmel, tudással, stb, stb rendelkezünk.

Ezek mindenkinek mások, maga és külvilágban minden egyént ért hatás miatt.

Csak legjobbra kell törekedj ami lehetséges s néha gondolkozz, hogyan lehetne jobb. Neveld magad tudatos életre, te döntsd el, hiva akarsz változni, ne magától mennyen.

2017. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Moon_Walker ***** válasza:
83%
hát 6-os ez jó nagy hülyeség
2017. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi miatz vagy önbizalomhiányos?
2017. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Nekem ez le van tűzve a könyvjelzőim közé:

https://www.youtube.com/watch?v=l_NYrWqUR40

Ha nem tudsz angolul, az sem baj, van magyar felirat.

2017. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
próbáld ki a kokaint. egyes pletykák szerint ez is szerepet játszott a 2008-as válság kialakulásában, mivel a wall street-i irodákban annyit nyomták, h a kokain okozta magabiztosság miatt egyszerűen képtelenek voltak komolyan venni a kockázatokat.
2017. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!