Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 24 éves vagyok és nem tudom...

24 éves vagyok és nem tudom feldolgozni?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam.Úgy érzem elrohant az idő, még mindig olyan 17 évesnek érzem magam. nem kötnek le a felnöttes dolgok.Nincs senkim. Ezt úgy értem, nincs egy barát se körülöttem. Mindig összeszorul a szívem amikor látom a Margitszigten a frizbiző embereket. Azt kívánom bárcsak beállhatnék.de lehetetlen. nem tudom hogy állhatnék föl. Ezenkívül nincs munkám se. emiatt is csak aggodók. Van valaki aki hasonló helyzetben van?Másnak már ilyen korban gyereke van, én meg játszani akrok, meg frizbizni. Vénlányként halok meg....nem?

2017. máj. 31. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit tettél annak érdekeben, hogy ne vénlányként halj meg?
2017. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Nekem az jutott eszembe, hogy miért ne próbálnál meg olyan munkát keresni, ahol pl. játszhatnál gyerekekkel. (ovi, nyári táborok iskolásoknak...stb.)

Pénzt is keresnél és játszhatnál is. Biztosan nagyon jól menne neked lefoglalni a gyerekeket. Most jön a nyári szünet, ez egy tök jó lehetőség lenne!

Mit szólsz hozzá?

2017. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia :) Én 21 éves vagyok, ha gondolod írhatsz nekem.

Akár fb-on is beszélhetünk. Én tudom milyen szar érzés..nekem is jó lenne picit beszélni valakivel ilyesmikről.

2017. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! igen az tényleg hasznos munka lenne. Emberek között dolgozni. nem meghülyülni. Azon agyalni, hogy most milyen rossz. Köszönöm
2017. máj. 31. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:
ugyanilyen vagyok en is csak en fiu.
2017. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen érzés, de muszáj élned az életkorodnak megfelelő életet, és felnőttes dolgokkal foglalkozni, mert másképp nem tudsz szabadidődben frizbizni. Ilyen kegyetlen az élet, felnőtt korban ahhoz, hogy nyugodt szívvel tudj játszani, meg kell dolgozni már.
2017. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ma ugyan nem érek rá, de holnap szívesen frizbizek Veled a szigeten 18h körül. :)
2017. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

28 vagyok, hogy ugyan így vagyok-e a dolgokkal, mint te az kérdéses. Abszolút nincs évek óta barátaim, még minimálisan ismerősök sem akikkel beszélnék. Interneten 1-2 ember, de az nulla, mintha nem is lenne. Ha rosszul érzem magam, és ugyan meghallgatnak de mégsem olyan, mintha négyszemközt beszélném meg ezt valakivel. És ez a kisebbik baj. Ennél nagyobb probléma, hogy régóta nincs barátnőm, értsd évek óta. Erről kb. ennyit. Ami viszont végtelenül felháborít, és depresszióba nyom, hogy ennyi idősen sem találtam meg magam. Nincs semmi értelmes szakmám, valami ami kicsit is érdekelne, emiatt az eddigi munkahelyeimet is rühelltem. 3 hónapja munkanélküli is vagyok, mert amit ezidáig csináltam azt baromira nem akarom, más választást meg nem nagyon találok. Ha akarnék eltudnék menni havi 90-100ezerért dolgozni, de nem akarok. És totálisan megőrjít hogy nem találom meg azt a dolgot ami érdekelne, amiben eltudnék merülni, amiben jó lennék. Férfiként ez baromira dühít, mert nem tudom miben kiélni magam. Kicsit úgy érzem magam, mint egy kasztrált kandúr. Már fölösleges dolgokba kezdek, ami lehet egy tizenévesnél még elmenne, de a jelenlegi életemet nézve egyáltalán nem, már-már kínos, hogy filmeket nézek, videojátékokkal játszok nap mint nap, és a youtube előtt döglök. Miért? Mert nem tudok mást. Lennének haverjaim, lenne barátnőm azonnal rohannék ki a szabadba, és nem foglalkoznék ezekkel a dolgokkal, de így hogy üres az életem, így rendkívül nehéz a változás.


Szóval megtudlak érteni, lehet hogy olyan barátok hiányoztak, aki vezettek volna az utamon, megmondták volna hogy ezt ne csináld, szedd össze magad. Vagy egy olyan nő aki biztatott volna a gondolataim megvalósításában, aki önbizalmat adott volna.


Szerintem 24 évesen abszolút nem gáz az hogy gyerek dolgokkal foglalkozol. Én pl. nem sok olyat ismerek akinek 24 évesen gyereke van. Szerintem ez az első dolog amit helyre kellene tenned a fejedben, hogy nem vagy "vénlány". Én éltem Angliában, ott a 24 éves kor gyakorlatilag még takonynak számít, sokan 30 körül mennek el egyetemre, vagy éppen akkor kezdenek el dolgozni...

2017. jún. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a biztatást :)
2017. jún. 6. 13:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kedves kérdező! Én is 24 vagyok és hasonló helyzetben...bár én szeretek egyedül lenni, barátaim is vannak, bár tőlem távol, ez utóbbi miatt én is sokat vagyok egyedül. Ugyanakkor azt is tudom, hogy az élet telik, az emberek jönnek-mennek, a barátok is élik mindennapjaikat.


Én tanultam az elmúlt években, viszont komoly kapcsolatom még nem igazán volt. Jelenleg kineziológushoz járok és sokat segít. :) Javaslom neked, ha úgy érzed, hogy segítségre van szükséged.


Kedves 8-as!!! Neked pedig mindenképp javasolnám, hogy keress fel egy szakembert, akár egy kineziológust (amint már fentebb írtam, én is járok), nagyon hasznos, megéri.


Minden jót az életben!


24/N

2017. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!