Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire magányosnak?

Figyelt kérdés
Szerintem rengeteg ilyen kérdés van, de gondoltam, én is írok egyet, mert mostanában elég magányosnak érzem magam.. Állandóan beleszólok más dolgaiba, és keresem a párkapcsolatot pedig még nem is álok rá készen.. Régebben elég jól meg voltam egyedül, és most is szeretnék meg lenni egyedül, mivel körülöttem a társaság elég rossz, de valahogy mégis kívánom a társaságot.. A szociális fóbiám viszont nehezít mindent.. Most vagyok 18 és fél éves, és meghalok a magánytól.. Egész nap iszom az alkoholt, és szívom a cigit, ezek kicsit el nyomják a magányt.. Mivel én csak rendes társaságba vagyok hajlandó meglenni, és rendes emberekkel ezért most nem tudom mit tegyek.. Lassan lehet megyek majd egy pszihológushoz, de szerintem nem hiszem hogy sokat segítene.. Talán idővel elmúlik, de addig mit csináljak hogy jobban tudjam a magányt csillapítani?

2017. jún. 5. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Egész nap cigi, pia, csak rendes emberekkel tudok meglenni :) :l :(
2017. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!