Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire szánalmas öngyilkossá...

Mennyire szánalmas öngyilkossággal fenyegetőzni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen senkinek nem vagyok fontos. Ezt nem csak beképzelem, ez egy tény.

Egyetlen egy ember van, akinek rossz lenne, ha meghalnék, édesanyám. Neki sem azért, mert annyira közel állnánk egymáshoz, hanem mert tudom, hogy mennyire nem bírja az ilyen tragédiákat.

Ha megtenném, akkor valószínűleg zacskóval fojtanám meg magam, az nem tűnik annyira durvának.


Akármennyire is fontolgatom és sokszor több napig máson sem agyalok csak ezen, tudom, hogy most nem tenném meg. Mintha várnék valami ürügyre...


Ettől függetlenül borzasztóan egyedül vagyok és akármit teszek, nem történik semmi! Próbálok ismerkedni neten, élőben is, de egyszerűen a szociális fóbiám és más emberek önzősége annyira megnehezíti, hogy soha nem jutok semmire.


Már annyira elkeseredtem, hogy azon gondolkodom, hogy egy rosszabb pillanatomban ráírok Fb-on valamelyik ismerősömre, és konkrétan, röviden annyit mondok, hogy öngyilkos akarok lenni.

Tudom, hogy ez így nem igaz, mert akarok, de nem fogok mostanában az lenni... de egyszerűen nem tudom, hogy hogyan szerezhetnék egy kis figyelmet, hogy legalább egyetlen egy ismerősöm/osztálytársam vagy bárki megkérdezze, hogy mi van velem!?


Próbálok mindig mindenkivel kedves lenni, de mintha ettől függetlenül direkt mindenki tudatosan úgy tenne, mintha ott se lennék (pl suliban).


Már nagyon elegem van, mit csináljak? Tényleg ötletem sincs.

A csak internetes "barátságaim" könnyebben meghalnak, mint a valódi beszélgetéseim, pszichológustól félek, vagdosni nem akarok megint, tehát szinte tényleg az egyetlen reményem, hogy elkezdek siránkozni valakinek, hogy milyen tré az életem, miközben őszintén gyűlölöm azokat, akik ugyanezt csinálják..


17/F


2017. jún. 8. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nyifi nyafi... de mi a kérdés? Mit szeretnél?
2017. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
A kérdésedből látszik, hogy szerinted is szánalmas öngyilkossággal fenyegetőzni. Hát akkor ne tedd! Jön a nyár, keress új ismerősöket. 16/f
2017. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Jaj nekem.

Nem vagyok éppen pszichológus, de először is légyszi felejtsd el ezt az egészet amit ide leírtál. (Aztan lehet csak egy troll vagy de mind egy) főleg az öngyilkosságot.

Biztosan sokan bírnak, és szeretnek csak nem veszed észre.

Az hogy vársz valami ürügyre (szerintem) azt mutatja hogy te csak borzasztóan elkeseredett vagy, de azert annyira nem hogy öngyilkos legyél. Figyelemre vágysz,ez egyértelmű, de ennek nem ez a megoldása.

Pl ha ilyeneken agyalsz gondolom egesz nap dwpis vagy,kedvtelen és igy akaratlanul is megbántassz embereket. Próbáld meg elterelni ezeket a rossz gondolatokat, ÷és pozitívabb lenni. Hidd el! Mosolyogsz egy kicsit, és nem a dolgok rossz oldalát nézed akkor egyből többen fognak rád figyelni.

Én is sokáig ilyen kis rosszkedvü izé voltam, és nem értettem hogy miért? Egyszerüen miért nem jönnel oda a barátaim megkérdezni hogy mi a bajom. Aztan leesett... Ha minden nap rosz kedved van akkor a röbbiek igy fognak megszokni es fel sem fog nekik tunni ha bajod van. Ellentétes esetben egyből odajonnenek.

Ne félj a pszichológustól! Neki ugyan igy elmondthatod a bajaidat, gondjaidat és még rendes választ is tud adni :)

2017. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

"Mennyire szánalmas öngyilkossággal fenyegetőzni?"

Nagyon.

Itt nyugodtan leírhatod ezeket a dolgokat, de mások előtt ne sajnáltasd annyira magad, ha azt akarod, hogy a barátaid legyenek.

2017. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Ha szeretnél írhatsz privátbankár és elmondhatod a bajod(nekem is valami ilyesmi)
2017. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem menjel prostihoz, fiatalhoz s nagymelluhoz.
2017. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jhaj. Nem tudok kit traktálni az unalmas rinyálásommal. Öngyi leszek!


Szerintem eléggé szánalmas.

2017. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Fizess be egy ejtőernyős tanfolyamra-ugrásra és kürtöld ki, aztán ha ugrasz, akkor eldöntheted tetszik az életérzés vagy nem, tehát húzod a madzagot vagy koppansz lent és vége a "szenvedésnek";)


Túl jó dolgod van, az a te legnagyobb bajod...a rinyálásból is ez látszik.Kezdj értelmes dolgokba bele, amelyek célokat adnak és kapcsolatokat eredményeznek-életet, ennyi.

2017. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Aki valóban öngyi akar lenni, az nem fenyegetőzik, hanem ír egy búcsúáeveéet, vagy még azt sem, és megteszi. És kész. Ennyi volt,
2017. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ápolni az internetes barátságokat, ha már egyszer úgy könnyebben ismerkedsz. Nekem sincs élőben egy barátom sem. De azokkal, akikkel itt megismerkedtem, (valakivel már másfél éve), még mindig ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot és szeretünk beszélgetni egymással.
2017. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!