Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó ez így? Mit csináljak? Nem...

Jó ez így? Mit csináljak? Nem jó így az életem?

Figyelt kérdés
Mindig az van hogy megy az idő és nem tudom mit csináljak van egy melóm meg pár ember aki átjön néha ,szüleimnél lakok 25 vagyok 600 ft /óra , ,érettségire készülök,várjak míg az kész (ebben a hónapban) vagy csak unatkozom .Az elmúlt években nem csináltam sok érdemes dolgot csak zenéket irtam amik demo for,ájában vannak fent a gépen +1-2 rap de az most mindegy ,mindenkinek van egy világnézete ,én ott mondom el talán,meg ez is hogy ide írok ,elköltözésről kaptam tájékoztatokat hogy gyüjtsek 1 milliót és akkor menjek ,vagy 2 hónapnyi zsé küzdjek össze melóval és akkor menjek albérletbe (bár ez elvileg elég rosznak tünik így,magányt nézve .+minek menjek hisz ha jönnek át szülöi házba emberek velük tudok kommunikálni ,látom őket ,albérletbe meg még úgyse ..tanakodomnom kéne hogy mit hogyan le kéne írnom papírra össze gyűjteni a gondolataimat ..sokszor a vonaton ülve megjön az a gondolat és ismétlödik hogy (megakarok halni ) legjobb barátom akit rég láttam azt írta facebookon hogy kérdezzem meg magamba hogy ki mondja ezt ,és várjak egy évet ,hűtha tisztul a dolog ,vagy elmúlik .Érettségi után talán munklát váltok ,bár ott van egy szép lány aki tetszik ,de neki van barátja és, a munkahelyem amúgy jó csak keveset keresek hogy fogok igy otthonról elköltözni és önálló életet élni ,így sem élek azt ,megkéne tanulnom élni ,csak túl őszinte vagyok és nem megy annyira nehéznek mondanám de tudom hogy nekem kell tennem csak az a kérdés hogy mit ..hogy folytassam ?van 1 -2 ember akik még tudnak segiteni ,de ők inkább pestitek ,vannak az emo-k na ők talit szerveznek néha-néha pesten ,:D az jó is lenne .Hát nem tudom lesz ami lesz ...

2017. jún. 11. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
előre aggódsz mindenen, inkább örülj hogy kész vagy az érettségivel, aztán majd jönnek a dolgok maguktól
2017. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem úgy lesz6
2017. jún. 11. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is nem akarok genyó lenni, de elég fájdalmas volt olvasni ezt az írást a nagy kezdőbetűk, pontok hiánya, az egybe ömlesztéssel, fogalmazással is gondok vannak. De nem is ez a lényeg.


Becsüld meg az embereket körülötted. Én egy kicsit vagyok nálad idősebb, sokkalta nehezebb helyzetben. Nekem 1 ember nincs akire számíthatok(szülők, de velük nem lehet leülni beszélgetni ilyen dolgokról), még neten sincs olyan akivel napi szinten legalább 10-15 percet dumálnék komoly dolgokról, vagy tanácsot, löketet adna. Rendkívül fájdalmas, és igen többek között ezért is érzem az életem kilátástalannak, és egyre többet gondolok az öngyilkosságon. Szóval ha már vannak körülötted emberek, akik támaszt tudnak nyújtani, segíteni, vagy csak beszélgetőtársak, az már egy nagyon erős kiindulópont, hogy ne az öngyilkosságon és egyéb sz@rságokon gondolkozz, illetve hogy egy másabb élet felé tereljen.

2017. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem ,köszi%!,majd megpróbálom becsülni őket ,de egyenlőre még meg kell ismernem magam,illetve elém állt még pár feladat ,azokat kell megoldanom elsősorban..
2017. jún. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!