Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék boldogan élni,...

Hogyan tudnék boldogan élni, ha alacsonynak születtem?

Figyelt kérdés
Sajnos alacsony pasi vagyok így nem meglepő, hogy a nőknél szinte semmi sikerem sincs. Ezért szeretnék olyan tevékenységeket, önmegvalósítást művelni, hobbikat űzni, amelyek ezeket a negatív élményeket kimossák a fejemből és a nők hiányában is boldogan élhetnék. Köztetek, aki alacsony, hogy éli a mindennapjait abban a tudatban, hogy sosem lehet csinos barátnője (az érdekkapcsolatokat természetesen leszámítva) és egy szexis nő sem fog hozzá vonzódni? Kíváncsi lennék a véleményeitekre, mert már semmi kedvem sincs így élni, hogy egy csinos lány sem vonzódik hozzám.

2017. jún. 14. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nők között is vannak kifejezetten alacsony, picike egyedek.150/45kg. Miért nem köztük keresgélsz?
2017. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1: Szökő évente, kis túlzással kb. egy csajt látok, aki 160 alatt van és nagyjából a korosztályom. 160 fölöttiek terén pedig folyamatos kudarcok sorozata. Eddig 2 barátnőm volt, mindkettő alacsonyabb volt (157 és 163). Az egyikkel nem működött a kapcsolat, a másik meg... mit ad Isten, egy 175 körüli pasival csalt meg.
2017. jún. 14. 19:19
 3/17 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad ,az jó hobbi és vonzza a nőket is.
2017. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi jóval nem tudlak biztatni. Van pár alacsony férfi ismerősöm, akik szintén el vannak keseredve. Alacsony lányt találni, aki még szexis is, mintha tűt keresnél a szénakazalban. Nekem is hasonló a problémám, csak nőben. Én meg egy szürke egér vagyok, soha nem lesz olyan pasim, akihez vonzódok és aki hozzám is vonzódik. Azért ne add fel, esély az van még ha kevés is.
2017. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Tucatnyi alacsony ismerosom kozul csupan egynek nincs semmi noje, mert azon kivul hogy alacsony, meg balfek es igenytelen is. Masik meg olyan csunya hogy a japanok sajat rajzfilsorozatot csinananak rola. Es az sem ritka akinek jo csaja/felesege van. Masik tabor meg a 180+ cm-es szinglik.

Amig nem hagyod abba az "alacsony vagyok sajnaljon meg valaki" testbeszedet, nem is lesz csajod.

2017. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én magas vagyok, még sincs sikerem a nőknél.

Nem ettől függ. :)

2017. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kimaradt, a csunya alacsonynak is van felesege.
2017. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De a kérdező nem elégszik meg akármilyen nővel. Neki csinos, szexis kell.
2017. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igy, hogy nem ezen a hulyesegen kattogsz. Emelkedj felul, tanulj es akkor talan nem ilyen primitiv szinten rekedsz meg ahol az alacsonysag vagy hogy kinek milyen az orra hogy nez ki szinten reked meg, mint olyan sok primitiv szerencsetlen ember
2017. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én jó 2 m magas vagyok, de többet szenvedtem, mint egy kutya, a magasság és a boldogság semmilyen összefüggésben nincs, az idegösszeomlás szélén állok,jelenleg teljesen kilátástalan az életem, pedig óriási küzdő vagyok.
2017. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!