Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék boldogan élni,...

Hogyan tudnék boldogan élni, ha alacsonynak születtem?

Figyelt kérdés
Sajnos alacsony pasi vagyok így nem meglepő, hogy a nőknél szinte semmi sikerem sincs. Ezért szeretnék olyan tevékenységeket, önmegvalósítást művelni, hobbikat űzni, amelyek ezeket a negatív élményeket kimossák a fejemből és a nők hiányában is boldogan élhetnék. Köztetek, aki alacsony, hogy éli a mindennapjait abban a tudatban, hogy sosem lehet csinos barátnője (az érdekkapcsolatokat természetesen leszámítva) és egy szexis nő sem fog hozzá vonzódni? Kíváncsi lennék a véleményeitekre, mert már semmi kedvem sincs így élni, hogy egy csinos lány sem vonzódik hozzám.

2017. jún. 14. 19:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Èn meg lány lètemre 185 vagyok:) Hidd el,hogy nem ezektől függ.. Bár az a baj ,hogy manapság a külsősègekre adnak leginkább.. (Ezt tapasztalom legalábbis)

23L

2017. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi számít alacsonynak itt Magyarországon? Én 175cm vagyok, de soha nem éreztem magam alacsonynak vagy magasnak. Létező legkisebb problémám a magasságom. Mondjuk tény hogy egy 180cm-es nő az életbe nem jönne össze velem, és elég sok ekkora mérettel rendelkező nőt ki a földből nálunk, de nem zavar, az alacsonyabbak közül lehet válogatni. Bár megjegyzem, hogy pár találás terén is ez a legkisebb probléma.


Az mondjuk mindig érdekes volt számomra, hogy van egy kb. 180cm körüli nő, és még felvesz egy magassarkút is. Így már tényleg kitűnik a tömegből, ha erősebb alkatú még simán a hóna alá is csapna. :D

2017. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12: Te simán átlag vagy a 175 centiddel. De tény, hogy az már eléggé súrolja az elfogadható határát a csajoknál (sok alacsony csajtól hallottam, hogy náluk is legalább átlagos magasságú pasi jöhet szóba, vagyis olyan 175-178). Az alacsony 170 körül kezdődik. Én például 170 vagyok.
2017. jún. 14. 23:19
 14/17 anonim ***** válasza:

És mikor 191 vagy meg ugranak rád de nem kell mert komolytalanok?

Olyankor meg szűrheted őket... Nagyon szar tudni, hogy aki körülötted van az másra is tapad(t)


Van 2 rokonom aki 30 centivel alacsonyabb a nőjénél és jó üzletet csaptak mindketten.

2017. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mert picsogsz, azért.


A páromnak (166) tizenéves kora óta mindig volt barátnője.

Ismerősömnek dettó, ő max. 160, de azért, mert rinya helyett tesznek érte.


Nem izmos egyik sem, de nem is hisztiznek, hanem határozottak, jó szövegük van és nem veszik fel a visszautasítást, mertha 10-ből 3-4 összejön (a dumájuk miatt), akkor már jó.

2017. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 bakalaka19 ***** válasza:
100%

Szia!

Az egyik válaszban írtad hogy 170 cm magas vagy. Ez szerintem nem vészes. Én 145 cm magas vagyok.

Nekem eléggé gond ez. Nem volt még kapcsolatom és ráadásul szűz vagyok. Nehezen viselem. Eléggé szomorú vagyok amiatt hogy sok lánynál ezért nincs esélyem.

Nekem azt tesz jót ilyenkor hogy ha neten beszélhetek valakivel erről, olvasható, rajzolhatok és focizhatok.

Ne légy szomorú emiatt!

Mindenki megtalálja a párját, csak idő kell hozzá.

Inkább legyél szingli minthogy egy rossz kapcsolatban legyél.

2017. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mogyesz snapsz ***** válasza:
Én 180 centi vagyok és még nem volt barátnőm 23 évesen... nem hiszem hogy a magasság lenne az oka
2017. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!