Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minek megismerni új embereket,...

Minek megismerni új embereket, ha hetek, hónapok vagy pár év múlva már úgysem fogunk beszélni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 23:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tudjátok azt nem értem, hogyha ennyi korrekt jó barát, ismerős van, - egy hozzászólás sem szólt arról,hogy " én egy otthagyós kibeszélős vagyok "- akkor mégis miért ilyenek a társadalmi, perszonális kapcsolatok?


Vizsgálja meg önmagát először mindenki. Hátha mégiscsak ott áll a folyosón és másról pletyizik annak háta mögött.


Egyébként tényleg ez van,megkeresnek megmutatják mit szereztek,aztán elszaladnak máshoz dicsekedni.


Buli,pörgés,cool dolgok,flesselés. Miért is nem jó - ha úgy adódik- csendben meginni egy üveg sört, bambulni aztán majd beszélgetünk.


Na mindegy. Én az önvizsgálatban, és az önmagunk kritikai vizsgálatában látom az első lépéseket.


Na persze ettől még ők nem biztos -sőt- hogy ezt teszik.


szép napot

2017. jún. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 EgriPeet ***** válasza:
Egyszerűen még nem találtad meg azt az embert akivel egy húron pendültök. Nagyon ritka a hosszútávú barátság, nehéz rátalálni a megfelelő emberre. Nyugi, ne keresd, majd jön magától.
2017. jún. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Helyes válasz ***** válasza:
Ne haragudjatok meg érte,de a legtöbb hozzászóló és a kérdező is lelki sebeket hordoz.Alias nem egészséges az élethez,emberekhez való hozzáállása.Attól,hogy sok ember egocentrikus szeretetlen barom,még vannak kivételek.Új kis világok,akik csak arra várnak,hogy felfedezzük,és "birtokba vegyük" őket.Azzal,hogy más embereket megismerünk,magunk is gazdagodunk.Az ember társas lénynek teremtetett.Van otthonod,ahová mindig haza várnak...
2017. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok a híres egyfejű

A nevem is ennyi csak: Süsü

De én egyiket se bánom

Egyfejűként élem a világom


Stb,stb


Ez a Süsü mégis nagy szerű

Habár, amint látszik egyfejű

Egyfejével mégis jót nevet

szeretik is őt az emberek

Egyfejében csöpnyi ész

Nem lesz sorsa túl nehéz!

Mi lesz veled te egyfejű ?

Mihez kezdesz itt jó Süsü!


Hát biztos sok lelki sérült is van.

De nem gondolnám,hogy mindenki!

Egy idő után elege lessz az embernek, és azt mondja: becsukom magam mögött az ajtót.


Elég nekem a családom...meg a világ...a hülyék meg bassz@k át egymást, tépjék tapossák egymást ahogy akarják.


De engem hagyjanak ki. Ha nagyon megy a körömaggatás irányomban abból mindig üvőltés van, lesz.


És én nem tartom lelki sérültnek magam csak azért,mertnem szeretek mindenkit feltétel nélkül.


szép napot

2017. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!