Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit hozhatok ki a magánnyal?

Mit hozhatok ki a magánnyal?

Figyelt kérdés
Szóval itt van a nyári szünet,és ötletem sincs,mit csináljak egyedül...Barátom pedig 1-2 maradt. Az igazság az,hogy szeretek egyedül lenni,minthogy emberek között. Lassan 3 hónapja van ez így. (F/15)
2017. jún. 21. 17:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tök jó lenne ha valaki éreztetné velem,hogy fontos vagyok neki és hogy szeret. Régóta nem tudom megtapasztalni a viszonzott szerelmet. Miért ilyen a világ?
2017. jún. 23. 17:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem a világ rossz hanem az emberek zöme, önzőek, beképzeltek, lesajnálóak ha nem irigylésre méltó vki külsőre, egzisztenciálisan,anyagilag.

Ha folyton a magányon rágódsz nem leszel se boldog, se kiegyensúlyozott.

Ha nem szeret senki, akkor ne éld meg katasztrófaként, gondolj arra, hogy felnőtt leszel nemsoká, még lehet barátaid, párod, de ahhoz neked is tenni kell ha erre vágysz. Addig pedig érdemes valamivel elfoglalni magad, játék, hobbi, kirándulás, hidd el jót tesz. Amúgy én 35 évesen egyedül élek, nincs 15 éve kb barátaim.

2017. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mert az "ilyen világ" megmutatja neked, hogy az élet így működik: vannak nehéz fejezetek is. A jó és a rossz periodikusan változik bennünk és körülöttünk, így kerülünk egyensúlyba. Nem lehet tehát minden csak jó, vagy minden csak rossz.

Az életünk fontos szerepe a rossz megtapasztalása is. A létezésünk célja és értelme a fejlődés, a rossz nélkül ez nem tudna teljesülni, tehát az életed megszakíthatod, de a létezésedre ez nincs befolyással: fejlődésed során újra és újra szembesülni fogsz a nehéz pillanatokkal, amíg a "leckét meg nem tanulod".

Tehát jobb, ha hagyod magad, előbb szabadulsz ;)

Kitartás!

2017. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!