Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez lehet kezdeni a magánnyal?

Mihez lehet kezdeni a magánnyal?

Figyelt kérdés

Csodálatos nyarat töltöttem el a szülővárosomban a családom és a barátaim körében, így most ősszel ezért nagyon nehezen szokom meg újra a magányt. Sajnos mindenkit máshova köt a suli meg a munka, pedig olyan boldog lennék, ha így élhetnénk együtt tovább.

Mit tegyek, mit tehetek? Hogyan hozzam össze megint a szeretteimet?

Vagy keressek magamnak vmi pótközösséget? El sem tudom mondani, milyen jó érzés tartozni valahová! De tartok tőle, hogy nagyon nem mindegy, hogy hová tartozom.

Esetleg fogadjam el, hogy a magány a felnőtt élet velejárója, és próbáljak az előnyeire fókuszálni? De mik is azok?



2014. szept. 14. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy milyen nemű vagy és hány éves?

Én szívesen barátkozom veled: 29/f.

2014. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél egy pót közösséget, kezdj el zenélni. A zene összehozza a társaságot nem mellesleg nagyon jó és élvezetes hobbi... De igazából bármilyen hobbi összehozhat jó társaságokat, Sportok esetleg számítógépes játékok...

De ha ezek nem mennek, gondolkozz el egy kutyán. Egy saját kutya fantasztikus. Legjobb barátod lehet és nem fog átvágni elhagyni.

2014. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:D a kutya nagyon cuki ötlet!

kedves első, barátaim vannak, csak nem egy helyen élnek, tehát inkább közösségem nincs, ez hiányzik. de azért kösz, édes vagy.

a zenéléses ötlet nagyon tetszik! feltételezem, van benne tapasztalatod, hogyan lássak hozzá?

2014. szept. 24. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:

"Esetleg fogadjam el, hogy a magány a felnőtt élet velejárója, és próbáljak az előnyeire fókuszálni? De mik is azok?"


Hát igen, sajnos ez igaz. Az emberek többsége alkalmatlan barátnak, nem is nyitott ismerkedni, és még beszélgetni sem tud, vagy vmi normális programot szervezni. Magyarországon borzasztó nehéz barátkozni, sok a silány ember, de talán még mindig az interneten a legegyszerűbb.

2014. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!